+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čerpadlatepelná.cz

Klíčová slova: čerpadla, tepelná, čerpáme, topení, vytápění

E-mail: info@cerpadlatepelna.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2012

Popis: Kompletní nabídka tepelných čerpadel typu vzduch – voda, země – voda, voda – voda. Nabízíme poradenství, prodej, provozujeme eshop, zajišťujeme kompletní realizaci. Tepelné čerpadlo je úsporné, moderní a ekologické řešení pro vytápění a ohřev vody ve Vaší domácnosti, firmě, instituci. Aktuální slevové a jiné akce našich partnerů naleznete na našich stránkách …

Web: www.cerpadlatepelna.cz

Další související informace

MVB - tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, rekuperace vzduchu, vytápění aj. – Dodávky a montáže tepelných čerpadel, zařízení pro rekuperaci vzduchu, vytápění a chlazení. Vyrábíme a montujeme plastové potrubí, laboratorní čističky vzduchu a vody, průmyslové vytápění a chlazení. Výroba technického skla.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, vytápění – Tepelné čerpadlo pro rodinný dům šetří náklady na vytápění. Topení a vytápění tepelným čerpadlem, typu země, voda, vzduch. Vytápět lze nové objekty, rekonstrukce něco nízkoenergetické domy. Systémy čerpadel s použitím tepla z vody, země a vzduchu.

Tepelná čerpadla Ochsner

tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, topení – Poradíme Vám při výběru a instalaci nejvhodnějšího tepelného čerpadla Ochsner. Máme v nabídce tepelná čerpadla pro účely topení, chlazení a ohřev teplé vody (TUV). Je možno si vybrat čerpadlo vhodné pro všechny možné zdroje tepla (voda, země, vzduch).

Načítání trvalo 0.0561 sekund.