+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká výroba stavebních pouzder

Klíčová slova: stavební pouzdra, stavební pouzdro, pouzdra JAP, S

E-mail: obchod@stavebni-pouzdra.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2012

Popis: Stavební pouzdra pro posuvné dveře jsou velmi chytrým a elegantním řešením do všech interiérů. Pouzdra efektivně umožní využívání prostoru. Nabízíme stavební pouzdra JAP na posuvné dveře, dopravíme zdarma.

Web: www.stavebni-pouzdro-levne.cz

Další související informace

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Stahovací schody

stavební pouzdra, stavební pouzdro, zábradlí, půdn – Pouzdra-zábradlí Jelínek. Stavební pouzdro J.A.P. stojí za atraktivním způsobem oddělování jednotlivých prostor zasouvacími dveřmi. Jedná se o chytrý mechanismus, který dokáže uschovat ve zdi dveřní křídlo.

Dveřní posuvná pouzdra

stavební pouzdra, stavební pouzdro – Potřebujete, aby vám ve vašem malém bytě dveře při každém otevření nepřekážely? To vám umožní jedině stavební pouzdro JAP. Je to moderní a účelný způsob, jak skrýt posuvné dveře a zachovat stejný styl interiéru.

Načítání trvalo 0.2412 sekund.