+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český realitní průvodce

Klíčová slova: české reality,prodej,pronájem,prodej bytů a domů

E-mail: info@ceskyrealitnipruvodce.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2009

Popis: Náš server Český realitní průvodce Vás provede realitním světem a nabídne Vám nepřeberné množství bytů, domů, pozemků a komerčních prostor na prodej či pronájem v celé ČR. Vyberte si z Našeho bohatého katalogu!

Web: www.ceskyrealitnipruvodce.cz

Další související informace

Plovoucí podlahy

plovocí podlaha,Balterio,podlahové krytiny,prodej – Laminátové plovoucí podlahy Balterio Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii. Laminátová nebo dřevěná podlaha? Díky inovativních tecnologii se stalo nemožné realitou: laminátové podlahy naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Dokonalá je struktura povrchu, prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Dokonce i mat nebo lesk každé lamely je k nerozeznání od oleje, vosku nebo laku obvyklém na dřevěných podlahách.Získali jsme ocenění Produkt roku za podlahy Grandeur Vážení zákazníci, byli jsme vybráni výhradním dovozcem laminátových podlah BALTERIO ke spolupráci. Sami jsme touto volbou nadšeni, jelikož vám konečně můžeme nabídnout něco, co nenaleznete kdekoli. Laminátové podlahy BALTERIO disponují nadčasovými dekory. Díky inovativním technologiím se stalo nemožné realitou: laminátové podlahy dokonale napodobují přírodní povrch dřeva. Věrná struktura povrchu, prohlubně a póry, vystouplá léta a zkosené hrany. Dokonce i mat nebo lesk každé lamely je k nerozeznání od oleje, vosku nebo laku na dřevěném povrchu. Jsme přesvědčeni, že vaším výběrem nezapadnete do škatulky standardních designů. Přejeme vám mnoho inspirace Team PRO-MASIV KONTAKTY Pro-masiv s.r.o Praha 6, Břevnov ul. Bělohorská 167/184 POPTÁVKA tel: 777 739 266 fax: 284 811 461 info@pro-masiv.cz

Prodej bytu

Prodej, bytu, bytů, byty, na, koupím, prodám, byt, – Zprostředkovatel bytů na prodej po internetu. Informační stránka, kde můžete najít byty od realitních kanceláří í přímé majitele bez realitky. Rychlá koupě bytu za výhodné ceny. Prohlédněte si naši nabídku a připojte se k nám.

Načítání trvalo 0.1149 sekund.