+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cetecho s.r.o.

Klíčová slova: umělý kámen, himacs, corian, avonite, staron

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Certifikovaný zpracovatel umělého kamene CORIAN, AVONITE, HI-MACS, STARON, SWANSTONE, LYRIC, HANNEX a MONTELLI. Vyrábíme kuchyňské pracovní desky, dřezy, umyvadla a vany, recepční a barové pulty, design nábytek a svítidla, venkovní fasády a další.

Web: www.cetecho.cz

Další související informace

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace Praha, čištění domovních odpadů – Čištění kanalizace Praha: čištění domovních odpadů, čištění kanalizace. Instalatérské práce, čištění kanalizace a domovních odpadů, monitorování kanalizace, zemní práce při opravě kanalizace. Voda, plyn, rekonstrukce bytu, prodej a pokládka podlahové krytiny, nábytek na míru.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.