+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CHOVATEL -obojky pro psy

Klíčová slova: obojek, obojky, obojky pro psy, elektrické obojky,

E-mail: chovatel.jaknakupovat@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2008

Popis: Elektrické obojky pro psy a elektronické obojky proti štěkání jsou nenahraditelným pomocníkem pro výcvik psa. Elektrický nebo elektronický obojek Dogtrace je české výroby. Dodáváme i elektrické neviditelné ploty. Chovatelské potřeby pro psy.

Web: chovatel.jaknakupovat.cz

Další související informace

Chovatelské potřeby

pelíšky, pelíšek, vodítka, obojky, pelechy, psy – Bezkonkurenčně nejlevnější kvalitní pelíšky, vodítka, obojky a jiné potřeby pro psy a kočky. Vzhledem k tomu, že nakupujeme přímo od výrobce, můžeme si dovolit ty nejnižší ceny a zároveň zachovat maximální kvalitu.

Dogway.cz - psí misky

misky pro psy, psí potřeby – Vyrábíme funkční a designově propracované potřeby pro psy z elegantního masivního dřeva V našem sortimentu najdete především zvýšené misky pro psy, které jsou důležité pro správné stravování psa, skříňky na oblečky pro nejmenší psy, skříňky na hračky a věci.

Tvůj Pejsek

oblečky pro psy, pelíšky pro psy, obojky pro psy – Hledáte hezké oblečky pro Vašeho pejska? Nechce se Vám utrácet moc peněz? Tak to jste na správném místě! V naší nabídce naleznete široký sortiment jako jsou bundy pro psy, mikiny pro psy, svetry pro psy i doplňky, nezbytné pro psí život. Oblečky pro psy zajišťují pejskům pohodlí při nošení, psa nijak neomezují v pohybu, jsou velice nápadité a IN. Záleží nám na tom, aby byli Vaši mazlíčci spokojení a i při nepřízni počasí, v teplíčku. Náš e-shop se specializuje na malá a střední plemena psů, ale i přes to věříme, že si u nás vyberete, budete spokojeni a rádi se k nám vrátíte.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.