+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytré domy

Klíčová slova: Projektujeme, realizujeme a servisujeme chytré dom

E-mail: web@chytredomy.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2011

Popis: Projektujeme, realizujeme a servisujeme chytré domy s inteligentní elektroinstalací.Projektujeme, realizujeme a servisujeme chytré domy s inteligentní elektroinstalací. Vytápění, osvětlení, kamerové systémy, vstup do domu, multimédia, zahrada, počítačové sítě.

Web: www.chytredomy.cz

Další související informace

Řidičské oprávnění

Řidičské oprávnění, řidičská oprávnění, skupiny, a – Řidičské oprávnění – řidičské oprávnění, výcvik a výuka v řízení motocyklů (AM, A1, A), osobních vozidel (B), autobusů (D), nákladních vozidel (C) a přípojných vozidel (E).

Chaty a chalupy

chaty a chalupy, ubytování Slovensko – Chalupkovo to jsou chaty a chalupy v nově otevřené chatové oblastli na Slovensku. Komfortně zařízené dřevěnice s krbem nabízejí útulné romantické ubytování na Liptově. Nabízíme k pronájmu 10 různých typů chat pouze 8km.

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz v Tvarožné

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz,ubytování v – Motorest Rohlenka najdete na dálnici D1 Brno - Olomouc na 207 km s nájezdem z obou směrů od Brna i Olomouce. Byl postaven před 15-ti lety na místě původního zájezdního hostince.Pro 50 návštěvníků máme připravená pohodlná lůžka v nových pokojích motelu. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a WIFI internetem. Samozřejmostí jsou služby recepce a směnárny. Bezpečné parkování hotelových hostů je zajištěno uvnitř areálu.Dvě velkokapacitní parkoviště jsou pod dohledem kamer s možností kontroly vlastního vozu návštěvníky pomocí TV na jídelně.

Načítání trvalo 3.2178 sekund.