+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění a prodej bazénů.

Klíčová slova: čisteni bazenu,pece o bazen,zahradní bazeny,bazeny

E-mail: info@cistime-bazeny.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2009

Popis: Čištění všech typů bazénů včetně plaveckých s použitím technologie automatických vysávacích robotů. Celoroční péče o Váš bazén v pravidelných návštěvách. Zazimování bazénu, odzimování bazénu. Prodej bazénů, bazénové zastřešení, tepelná čerpadla thp, pískové filtrace, bezchlorová úprava vody, bazénové chemie a veškeré bazénové příslušenství. Odborné poradenství.

Web: www.cistime-bazeny.cz

Další související informace

ADOMA - osobní péče Praha

Adoma, péče o seniory, osobní asistence – Občanské sdružení ADOMA o.s. poskytuje komplexní služby pro péči o seniory v Praze. Čtyřlístek služeb pro senior zahrnuje osobní asistence, další pečovatelské služby, pomoc v domácnostech a paměťové tréninky. Pečovatelské služby jsou dostupné každému.

Soutěže na internetu - SMS soutěže

Soutěže na internetu, SMS soutěže, soutěže o ceny – Soutěž o ceny na internetu - sms soutěže - vyhrajte hodnotné ceny za jednu SMS. Auta, mobily, počítače, notebooky, peníze na dovolenou, toto všechno je možné vyhrát, stačí poslat SMS.

Dentální hygiena, Benešov

dentální hygiena,petrášková jana,péče o zuby,hygie – Dentální hygiena - PETRÁŠKOVÁ Jana - Provádíme instruktáž a dokonalé odstranění zubního kamene a plaku, profesionální čištění zubů a kontrolu stavu dásní a bělení zubů. Poradíme jak správně pečovat o zuby.

Načítání trvalo 2.8573 sekund.