+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění interiéru aut

Klíčová slova: ruční mytí aut, čištění interiéru aut

E-mail: ldsolution@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2012

Popis: LD Solutions nabízí služby specializované na mytí a čištění interiéru aut v Praze. Interiér aut čistíme pomocí speciálních čistících přípravků a interiér zůstane nepoškozen. Dále nabízíme renovaci laku auta a provozujeme automyčku v Praze. Na našem webu www.lds.cz najdete kompletní služby LD Solutions Praha včetně podrobných kontaktů. Na našich pobočkách po Praze prodáváme i autokosmetiku a poskytujeme všechny uvedené služby za výhodné ceny.

Web: www.lds.cz

Další související informace

HM Cars Alfa Romeo

alfa romeo, alfa romeo predaj, predaj áut nitra – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Alfa Romeo, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

HM Cars Lancia

lancia, lancia predaj, predaj áut nitra – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Lancia, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

Leštění laku

leštění laku, čištění interiéru aut – Profesionální údržba vzhledu vozidel, leštění laku a další autokosmetické služby pro vás zajišťuje Porzelack Praha. Provádíme rovněž čištění interiéru aut a další aktivity, které obnoví krásu vašeho vozu.

Načítání trvalo 0.2161 sekund.