+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění interiéru aut

Klíčová slova: ruční mytí aut, čištění interiéru aut

E-mail: ldsolution@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2012

Popis: LD Solutions nabízí služby specializované na mytí a čištění interiéru aut v Praze. Interiér aut čistíme pomocí speciálních čistících přípravků a interiér zůstane nepoškozen. Dále nabízíme renovaci laku auta a provozujeme automyčku v Praze. Na našem webu www.lds.cz najdete kompletní služby LD Solutions Praha včetně podrobných kontaktů. Na našich pobočkách po Praze prodáváme i autokosmetiku a poskytujeme všechny uvedené služby za výhodné ceny.

Web: www.lds.cz

Další související informace

Dovoz aut ze zahraničí

Dovoz aut ze zahraničí – Vozíme pro vás nová i ojetá auta z Německa, Itálie, Francie i USA. Auto vás vyjde levněji než v Česku. Samozřejmostí je profesionální autoporadenství – jako náš klient koupíte vůz ze zahraničí bez rizika.

Autosklo Praha

Autosklo Praha, auto sklo Praha, autosklo – Autosklo Praha – Autosklo pro váš osobní, užitkový vůz nebo autobus. Vyměníme autosklo, zajistíme kompletní servis. Máte poškozené ( rozbité ) sklo, přijedeme a autosklo vyměníme na místě. Zajistíme zaparkování automobilu do doby výměny rozbitého autoskla.

Autoservis Jindřich Kubový

autoservis, pneuservis, náhradní díly – Jindřich Kubový - kvalitní služby pro motoristy. Nabízíme opravy vozidel a motocyklů, pneuservis, prodej náhradních dílů a odtahovou službu.

Načítání trvalo 0.1959 sekund.