+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění kanalizace

Klíčová slova: Čištění kanalizace Praha, čištění domovních odpadů

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2011

Popis: Čištění kanalizace Praha: čištění domovních odpadů, čištění kanalizace. Instalatérské práce, čištění kanalizace a domovních odpadů, monitorování kanalizace, zemní práce při opravě kanalizace. Voda, plyn, rekonstrukce bytu, prodej a pokládka podlahové krytiny, nábytek na míru.

Web: cistenikanalizace.blgz.cz

Další související informace

Čištění kanalizace

čištění kanalizace – Nabízíme komplexní havarijní servis při havárii kanalizace a odpadu. Zajistíme do jedné hodiny od nahlášení čištění ucpané kanalizace. Zajišťujeme výstavbu nových kanalizačních tras včetně zemních a výkopových prací.

KSENA spol s.r.o. - úklid

úklid, generální, stavební, umýt okna, čištění – Pro firmy i domácnosti zajišťujeme komplexní úklidové služby, generální a běžný úklid kanceláří a nebytových prostor, bytů, rodinných domů a společných prostor domů. Zajistíme mytí oken, výloh, čištění koberců, nábytku a aplikaci polymerových vosků. Zajistíme úklid po malování, rekonstrukci, generální a běžný úklid, předkolaudační a postavební úklid. Úklidové práce obsahují mytí oken, včetně rámů a parapetů, mytí výloh, vč. odstranění nálepek, cementu, lepidla, strojové čištění a ruční domytí podlah a luxování koberců. Provedeme důkladné odstranění stavebního prachu z podlah a interiérového zařízení - vzduchotechnika, radiátory, rozvodové potrubí, měřiči přístroje, sociální zařízení a následné čištění a naleštění interiérových prvků - obklady, dveře, kliky, vypínače, zásuvky.

Verner - čištění odpadu

čištění odpadu, čištění kanalizace – Firma Verner vám pomůže s problémy související s odpady a kanalizací. Provádíme čištění kanalizace a odpadu pomocí tlaku vody či vzduchu nebo mechanickým čištěním. Poskytujeme také instalatérské práce.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.