+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění kanalizace

Klíčová slova: Čištění kanalizace Praha, čištění domovních odpadů

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2011

Popis: Čištění kanalizace Praha: čištění domovních odpadů, čištění kanalizace. Instalatérské práce, čištění kanalizace a domovních odpadů, monitorování kanalizace, zemní práce při opravě kanalizace. Voda, plyn, rekonstrukce bytu, prodej a pokládka podlahové krytiny, nábytek na míru.

Web: cistenikanalizace.blgz.cz

Další související informace

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace – Společnost ZETA CZ se zabývá čištěním a údržbou kanalizace. Součástí jejích služeb je také likvidace tekutých odpadů, speciální vnitřní práce, venkovní čištění, revize kanalizace TV kamerou, odběr a analýza vzorků odpadu.

Verner - čištění odpadu

čištění odpadu, čištění kanalizace – Firma Verner vám pomůže s problémy související s odpady a kanalizací. Provádíme čištění kanalizace a odpadu pomocí tlaku vody či vzduchu nebo mechanickým čištěním. Poskytujeme také instalatérské práce.

Proterso s.r.o. - čištění

mytí a čištění solárních panelů, fasád, mytí a čiš – Specializujeme se na mytí a čištění solárních panelů a na mytí a čištění fasád pokrokovou technologií PuraQleenR, kdy se využívá k čištění demineralizovaná voda zbavená minerálů a povrch omytých ploch

Načítání trvalo 0.0589 sekund.