+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění kanalizace

Klíčová slova: Čištění kanalizace Praha, čištění domovních odpadů

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2011

Popis: Čištění kanalizace Praha: čištění domovních odpadů, čištění kanalizace. Instalatérské práce, čištění kanalizace a domovních odpadů, monitorování kanalizace, zemní práce při opravě kanalizace. Voda, plyn, rekonstrukce bytu, prodej a pokládka podlahové krytiny, nábytek na míru.

Web: cistenikanalizace.blgz.cz

Další související informace

Čištění odpadů a kanaliza

čištění odpadů, čištění kanalizací, instalatéři – Čištění odpadů a kanalizací, havarijní servis nonstop levně - Praha a okolí. Tel. 603 264 217, 732 738 983. Revize kamerou vč. záznamu, čištění tlakovou vodou, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce. Zmrazovací technika.

Čištění kanalizace, instalatéři

Čištění kanalizace, instalatéři – Hledáte firmu na čištění kanalizace? Chcete zrekonstruovat koupelnu, kuchyni či balkón? Obraťte se na nás! Naši instalatéři Vám jsou k dispozici.

Instalatéři, topenáři

instalatéři, topenáři, plynaři, čištění kanalizace – Provádíme instalatérské a topenářské práce, čištění kanalizace (tlakovou vodou a elektrickým pérem), opravy kanalizace - voda - topení - plyn. K veškerým uvedeným službám nabízíme výkopové, bourací, zednické a obkladačské práce

Načítání trvalo 0.0981 sekund.