+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění koberců Praha - M

Klíčová slova: čištění koberců, čištění sedaček, Praha

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2010

Popis: Čistíme v Praze čalounění sedaček, křesel a židlí mokrou metodou. Sedací soupravy a ostatní čalouněný nábytek čistíme extraktory Karcher s okamžitým odsáváním vody. Čistíme koberce, sedačky, křesla, židle, čalounění aut.

Web: www.kobercovasluzba.cz/

Další související informace

Praha stěhování

stěhování, praha, stěhovací, stěhováci, kanceláře – Firma EXTRA-STĚHOVÁNÍ je profesionální stěhovací služba za extra levné ceny. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, archivy, celé objekty, sklady a veškeré další objekty dle Vašich potřeb. Stěhování pro Prahu a další města předchází prohlídka odborného technika. V rámci stěhování provádíme také demontáž a montáž nábytku a jiných předmětů, odvoz nepotřebných věcí do sběrného dvora, případně odkup nového funkčního zboží. Již nepotřebné zboží ihned vykoupíme za hotové. Každý zákazník od nás dostane 100% servis ať je Vaším domovem Praha nebo jiné středočeské město. Nejlevnější stěhování Praha  firma EXTRA-STĚHOVÁNÍ je profesionální stěhovací služba za extra-levné ceny  stěhujeme byty, domy, kanceláře, archivy, celé objekty, sklady a veškeré další objekty dle Vašich potřeb  stěhování v Praze, Kladně, Berouně a dalších městech Středočeského kraje  stěhujeme a provádíme převozy zboží .. elektronika, pračky, sušičky, kotle, sporáky, lednice a další různé zboží na paletách  obalové materiály pro stěhování je možné zapůjčit nebo zakoupit dle domluvy s našimi pracovníky  stěhování pro Plzeň, Prahu a další města předchází prohlídka odborného technika zdarma  V rámci stěhování provádíme také demontáž a montáž nábytku a jiných předmětů, odvoz nepotřebných věcí do sběrného dvora, výkup nového funkčního zboží za hotové  každý zákazník od nás dostane 100% servis ať již bydlíte v Praze, nebo je Vaším domovem jiné město ve Středních Čechách  za námi je vidět dobře odvedená práce ve tvářích tisíců spokojených klientů

Prodej bytů

Byty, byty, prodej, bytu, bytů, na, praha, brno, p – Server zaměřený na prodej bytu a byty z celé ČR. Toužíte-li po vlastním bytě, máte-li zájem byt prodat, koupit, pak tato aplikace vám pomůže najít protistranu rychle a výhodně. Inzerce bytu je účinná a efektivní. Vyzkoušejte ještě dnes.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.