+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění koberců Praha - M

Klíčová slova: čištění koberců, čištění sedaček, Praha

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2010

Popis: Čistíme v Praze čalounění sedaček, křesel a židlí mokrou metodou. Sedací soupravy a ostatní čalouněný nábytek čistíme extraktory Karcher s okamžitým odsáváním vody. Čistíme koberce, sedačky, křesla, židle, čalounění aut.

Web: www.kobercovasluzba.cz/

Další související informace

Kuchyňské linky levně

Kuchyňské linky do paneláku levně, Praha – Kuchyňské linky na zakázku, nábytek do interiéru.

Praha stěhování

stěhování, praha, stěhovací, stěhováci, kanceláře – Firma EXTRA-STĚHOVÁNÍ je profesionální stěhovací služba za extra levné ceny. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, archivy, celé objekty, sklady a veškeré další objekty dle Vašich potřeb. Stěhování pro Prahu a další města předchází prohlídka odborného technika. V rámci stěhování provádíme také demontáž a montáž nábytku a jiných předmětů, odvoz nepotřebných věcí do sběrného dvora, případně odkup nového funkčního zboží. Již nepotřebné zboží ihned vykoupíme za hotové. Každý zákazník od nás dostane 100% servis ať je Vaším domovem Praha nebo jiné středočeské město. Nejlevnější stěhování Praha  firma EXTRA-STĚHOVÁNÍ je profesionální stěhovací služba za extra-levné ceny  stěhujeme byty, domy, kanceláře, archivy, celé objekty, sklady a veškeré další objekty dle Vašich potřeb  stěhování v Praze, Kladně, Berouně a dalších městech Středočeského kraje  stěhujeme a provádíme převozy zboží .. elektronika, pračky, sušičky, kotle, sporáky, lednice a další různé zboží na paletách  obalové materiály pro stěhování je možné zapůjčit nebo zakoupit dle domluvy s našimi pracovníky  stěhování pro Plzeň, Prahu a další města předchází prohlídka odborného technika zdarma  V rámci stěhování provádíme také demontáž a montáž nábytku a jiných předmětů, odvoz nepotřebných věcí do sběrného dvora, výkup nového funkčního zboží za hotové  každý zákazník od nás dostane 100% servis ať již bydlíte v Praze, nebo je Vaším domovem jiné město ve Středních Čechách  za námi je vidět dobře odvedená práce ve tvářích tisíců spokojených klientů

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Načítání trvalo 0.2173 sekund.