+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čistiareň v Bratislave

Klíčová slova: čistiareň,práčovňa,čistiareň šatstva

E-mail: rychlocistiaren@rychlocistiaren.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2011

Popis: Medzi naše služby patrí žehlenie, mangľovanie, chemické čistenie odevov, pranie a omnoho viac. Našou konkurenčnou výhodou sú dlhoročné skúsenosti - prevádzka funkčná už takmer 20 rokov. a čistiareň patrí medzi najdlhšie pôsobiace spoločnosti, ktorých hlavnou náplňou je čistenie, pranie, žehlenie, alebo mangľovanie šatstva a odevov. Možnosť čistenia aj cez víkendy a sviatky.

Web: www.rychlocistiarenbratislava.sk/

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 1.9869 sekund.