+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čistička vzduchu Oxygen

Klíčová slova: čistička vzduchu

E-mail: beam@beam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2009

Popis: Čistička vzduchu Beam Oxygen Ultra - další krok ke zdravějšímu domácímu prostředí. Čistička vzduchu Oxygen Ultra, nabízí prvky jako HEPA filtr a PlasmaWave technologii. Výsledkem je, že 99,97% poletavého prachu, alergenů a pachů je zachyceno v prostorách až o velikosti 38 m2.

Web: www.cisty-vzduch.cz/

Další související informace

Auto na leasing

leasing, auto, pojištění – Užitečné informace pro všechny, kdo kupují auto na leasing. Jak je to v případě leasingu s placením povinného ručení? A co když chci automobil pořízený na leasing prodat? Na tyto otázky vám odpoví náš web. Na stránkách najdete také krátké srovnání leasingů na českém trhu. Dozvíte se veškeré informace o leasingu a jeho průběhu.

Čistička odpadních vod

čistička odpadních vod, čistírna odpadních vod – Čistička odpadních vod firmy Ekomonitor Chrudim je mechanicko-biologická čistírna, je určena pro čištění odpadních vod z malých zdrojů znečištění. Objednejte u nás, nebo nezávazně poptejte. Cena dle typu ČOV. Info: www.cisticka-odpadnich-vod.eu

Rekuperace tepla Beam

rekuperace,rekuperace tepla,rekuperace vzduchu – Rekuperace tepla Beam přinese do Vaší domácnosti zdravé prostředí, prostředí bez zápachů, pylu roztočů i jiných alergenů. S rekuperací tepla, kterou dodává společnost BEAM, je možné automaticky udržovat vlhkost v domácnosti mezi 40-60%, aniž by bylo nutné utrácet za další zařízení.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.