+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čistička vzduchu Oxygen

Klíčová slova: čistička vzduchu

E-mail: beam@beam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2009

Popis: Čistička vzduchu Beam Oxygen Ultra - další krok ke zdravějšímu domácímu prostředí. Čistička vzduchu Oxygen Ultra, nabízí prvky jako HEPA filtr a PlasmaWave technologii. Výsledkem je, že 99,97% poletavého prachu, alergenů a pachů je zachyceno v prostorách až o velikosti 38 m2.

Web: www.cisty-vzduch.cz/

Další související informace

Počasí, teploty vzduchu a

počasí, teploty, aktuální, předpověď, vzduchu – Aktuální počasí, teploty vzduchu a moře ve známých světových letoviscích a letních destinacích. Předpověď počasí, průměrné teploty vzduchu, moře, vody.Teploty v jednotlivích letoviskách.Určitě se přijďte podívat.

Zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovače vzduchu – Zvlhčovače vzduchu - SD-shop.cz je specializovaný eshop se zaměřením na zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače a čističky vzduchu, vlhkoměry a vodní filtry. Zboží skladem a rychlé dodání.

Jímky a čističky

Jímky, čističky, Čistička odpadních vod, plastové – http://www.jimkycisticky.cz/Jímky a čističky jsou součástí života a bydlení téměř každého člověka i celých rodin žijících v rodinných domcích především na vesnici, nebo v rekreačních oblastech. Především tam se bez nich neobejdeme. Jímky bývaly většinou zhotoveny z betonu, ale v současnosti jsou v trendu ekologické plastové odpadní jímky. Pro jejich osazení je nutné vybrat vhodné podloží – mělo by být pevné a suché.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.