+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čistička vzduchu Oxygen

Klíčová slova: čistička vzduchu

E-mail: beam@beam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2009

Popis: Čistička vzduchu Beam Oxygen Ultra - další krok ke zdravějšímu domácímu prostředí. Čistička vzduchu Oxygen Ultra, nabízí prvky jako HEPA filtr a PlasmaWave technologii. Výsledkem je, že 99,97% poletavého prachu, alergenů a pachů je zachyceno v prostorách až o velikosti 38 m2.

Web: www.cisty-vzduch.cz/

Další související informace

Zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovače vzduchu – Zvlhčovače vzduchu - SD-shop.cz je specializovaný eshop se zaměřením na zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače a čističky vzduchu, vlhkoměry a vodní filtry. Zboží skladem a rychlé dodání.

ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD

čistírna čistírny čistička čističky septik septiky – čistírna čistírny čistička čističky septik septiky jímka jímky bazén bazény nádrž nádrže plast plasty plastový bazén plastové bazény čov domovní čistička domovní čističky domovní čistírna domovní čistírny žumpa žumpy

ČOVka

čistička odpadních vod, čistírna odpadních vod ČOV – ČOV firmy Ekomonitor je mechanicko-biologická čistírna, je určena pro čištění odpadních vod z malých zdrojů znečištění, např.rodinných domů, restauračních zařízení, škol, sociálních zařízení a jiných. Nezávazně poptejte.

Načítání trvalo 1.5820 sekund.