+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CleanMate

Klíčová slova: QQ-1, QQ-2, QQ-2L, cleanmate, robotické vysavače

E-mail: cleanmatekatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2010

Popis: Robotické vysavače CleanMate se pohybují chytře po podlaze místnosti a uklízí ji sami bez pomoci. Při úklidu vysavač CleanMate vysává a zametá podlahu pomocí rotačního kartáče a desinfikuje zabudovaným UV světlem.

Web: vysavace-cleanmate.cz

Další související informace

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna, dřevěná okna, okna – Dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna, eurookna. Dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Robotický vysavač Kobold

robotický vysavač, robotické vysavače, vysavač – Nový robotický vysavač Kobold VR100 od firmy Vorwerk automaticky vysaje Váš byt, a to i když nejste doma. Budete překvapeni, jak důkladný robotický vysavač Kobold VR100 je: Automaticky vysaje každé místo i kout Vašeho domova, sám vyčistí koberce i tvrdé podlahy i pod postelemi a skříněmi. Překážkám se přitom robotický vysavač automaticky vyhne.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.