+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Climatec tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelná čerpadla

E-mail: info@climatec.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2010

Popis: Čtyřicet let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky. Můžeme se pochlubit výsledky vlastního vývoje – kvalitní komponenty, pečlivá montáž, přísná kontrola. Energeticky úsporná technika, ohleduplná k životnímu prostředí.

Web: www.climatec.cz

Další související informace

Ecomont s.r.o.

Solární kolektory solární panely tepelná čerpadla – Solární kolektory, tepelná čerpadla vzduch/voda i země/voda, solární elektrárny, solární panely, fotovoltaika. Vyřídíme za Vás dotaci, provedeme odbornou montáž, nabízíme on-line prodej, připravíme optimální návrh.

klimatizace

klimatizace, tepelná čerpadla – Ryze česká společnost Kostečka byla založena v roce 1991. Od počátku je cílem společnosti poskytovat klientům veškeré technické i obchodní služby tak, aby byly uspokojeny jejich vize a sny o dokonalé službě.Hlavním úkolem není jen okamžitý prodej, ale i jasná představa výsledků a spokojenosti zákazníků v horizontu dalších pěti až deseti let.

Tepelná čerpadla vzduch-v

tepelná čerpadla vzduch voda, tepelné čerpadlo vzd – Tepelná čerpadla vzduch-voda představují jednoduché ekonomické a ekologické řešení. Tepelné čerpadlo vzduch-voda Vám může ušetřit nemalé finanční prostředky na vytápění. Tepelná čerpadla vzduch-voda čerpají tepelnou energii ze vzduchu.

Načítání trvalo 0.0812 sekund.