+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Climatec tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelná čerpadla

E-mail: info@climatec.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2010

Popis: Čtyřicet let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky. Můžeme se pochlubit výsledky vlastního vývoje – kvalitní komponenty, pečlivá montáž, přísná kontrola. Energeticky úsporná technika, ohleduplná k životnímu prostředí.

Web: www.climatec.cz

Další související informace

Teplná čerpadla - AC Heat

tepelné čerpadlo, vytápění, tepelná čerpadla Plzeň – Tepelná čerpadla vzduch-voda pro vytápění, vybavená inverterem - frekvenčním měničem, elektronicky řízeným vstřikováním chladiva, technologií Carrier a Siemens. Poradenství v oblasti vytápění poskytujeme zdarma. Máte kompletní servis a záruku 7 let.

Tepelná čerpadla A-Z

tepelná čerpadla – Informační portál o tepelných čerpadlech. Slunce k nám vyzařuje obrovské množství energie, která se akumuluje ve vzduchu, zemi a vodě. Pomocí tepelného čerpadla používáme nashromážděnou sluneční energii k úspornému a komfortnímu vytápění našich domů. Tepelné čerpadlo je dlouhodobým, spolehlivým, a hlavně nejúspornějším způsobem vytápění.

Acond - tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadel Acond provádějí odborníci v České Republice. Ovládání, návody k používání, servisní manuály a veškerá technická dokumentace jsou v českém jazyce.

Načítání trvalo 0.0847 sekund.