+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cobbler s.r.o.

Klíčová slova: Krbové vložky, Krbové kachle, Komíny, Dvierka,

E-mail: cobblersro@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2013

Popis: Snívate o plápolajúcom ohni vo vašej obývačke, siahnite po kvalitnom krbe. V našej ponuke nájdete široký sortimer krbov, krbových vložiek, krbových pecí i záhradných krbov. Okrem toho vám ponúkame stavbu krbov na kľúč, rekonštrukciu i opravy a náš sortiment sme rozšírili o kompletné krbové doplnky. Investíciu do kvalitného krbu naozaj neoľutujete. Naše dlhoročné skúsenosti a mnoho spokojných zákazníkov sú dôkazom dobre odvedenej práce.

Web: www.cobbler.sk/

Další související informace

ibazar-cz starý nábytek

starožitnosti,starý,burza,bazar,komody, – Prodej starých věcí,hlavně starý nábytek z masivu,starožitný,originální a stylový. Jídelny,pohovky, skříně, lustry, zrcadla, postele, ložnice, židle, komody, sedací soupravy, křesla ale i bytové doplňky

Dveře Okna U Světa Třeboň

Plastová a dřevěná okna, plastové a dřevěné dveře, – Kvalitní plastová a dřevěná okna, vnitřní a vchodové dveře, garážová vrata a další příslušenství. Zajistíme kompletní služby (demontáž a montáž vč. dopravy, zednického začištění, likvidace starých oken). Region Jižní Čechy, Třeboň.

Designerské studio

služby, architekti, bytový designeri, domácnost, – Zajišťujeme home staging, restyling vašeho domova, poradenskou činnost v oblasti bydlení, návrhy interiérů, exteriérů, realizace interiéru, kurzy home stagingu.

Načítání trvalo 0.3290 sekund.