+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cortrade s.r.o. - Corian

Klíčová slova: Corian, Montelli, DuPont, kuchyňské desky,

E-mail: info@cortrade.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervence 2009

Popis: Autorizovaný dovozce materiálu Corian a Montelli od americké firmy DuPont do České a Slovenské republiky. Corian je velmi dobře obrobitelný a tvárný materiál z přírodních materiálů, velmi hygienický, ideální na kuchyňské a koupelnové desky.

Web: www.cortrade.eu

Další související informace

Výrobky z kamene

výrobky z kamene, kuchyňské desky, pomníky – Nabízíme výrobky z kamene jako například kuchyňské pracovní desky, stoly, pulty, štípaný páskový obklad, krby, mramorové a žulové parapety nebo třeba dlažby z mramoru i žuly, pomníky a hrobky.

INTERMEN s.r.o.

WPC desky, LED osvětlení, ochranná chemie, parapet – Nabízíme venkovní hliníkové a vnitřní PVC parapety, energeticky nenáročné LED lampy, ochranná čistidla FENOPLAST, nebo WPC terasové desky vytvořené ze speciálního materiálu s vlastnostmi dřeva a plastu.

E-dřevoprodej - Radim Liš

palubky, desky, laky na dřevo, lišty, dřevomateriá – Náš e-shop je součástí našich kamenných prodejen s dřevomateriály, kde si vybrané zboží můžete také osobně vyzvednout.Náš sortiment:Palubky obkladové, palubky podlahové, plotovky, plotové rýgle,terasy dřevěné, OSB desky, durélis desky, laky na dřevo, lazury , oleje a vosky,vruty do dřeva, tesařské kování, spojovací materiály, madla, lišty aj.

Načítání trvalo 2.7558 sekund.