+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CUERO s.r.o

Klíčová slova: sedací soupravy, kožené sedací soupravy

E-mail: registrace@emarketing.name

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2013

Popis: Sedací soupravy jsou variabilním druhem nábytku, jejich vzhled si můžete prakticky zvolit sami. Sedací soupravy si můžete nechat potáhnout jak kvalitními látkami s nešpinavou úpravou, tak i do luxusních hovězích kůží. Dnešní nábytkářský průmysl nabízí nepřeberné množství krásných, praktických i originálních sedacích souprav či sedaček. Je velmi důležité, před jejich zakoupením, zvážit všechny možné aspekty, které mohou váš nákup a výběr ovlivnit.

Web: www.cuero.cz/

Další související informace

PF NÁBYTEK - sedací soupr

sedací soupravy, čalouněný nábytek, sedačky – Tradiční český výrobce čalouněného nábytku - sedací soupravy v kombinaci masivní bukové dřevo a čaloun s možností rozkládání. Široký výběr potahových materiálů a odstínů moření dřeva. Možnost individuální tvorby sestav dle požadavků zákazníka.

Sedací soupravy rohové

sedací soupravy, sedací soupravy rohové, rozkládac – Sedací soupravy rohové i sedací soupravy rozkládací, křesla nebo kožené sedačky. Náš eshopu nabízí klasické sedací soupravy kožené, rozkládací sedačky a rohové sedačky. A k nové sedací soupravě si jistě z bohaté nabídky vyberete moderní konferenční stolek či tv stůl pod vaši televizi, nábytek do obývacího pokoje či ložnice.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.