+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

D.P.V., s.r.o.

Klíčová slova: matrace, spaní, zdravotní

E-mail: obchod@dpv-matrace.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2011

Popis: Matrace ŘEŠETO - první matrace, která dýchá Děrovaná matrace ŘEŠETO pro dokonalý komfort vašeho spaní. Zónové matrace z visco pěny s revolučním děrováním pro dokonalou cirkulaci vzduchu. Matrace řešeto – prokazatelná funkce – první matrace, která dýchá.

Web: www.reseto.cz









Další související informace

Nábytek Jičín - matrace kuchyně ložnice

zdravotní matrace, vestavěné skříně, kancelářský n – Prodáváme nábytek, zdravotní matrace a na zakázku vyrábíme nábytek ze smrkového a bukového masivu. Používáme i lamino na vestavěné skříně, kancelářský a lékařský nábytek. Postele, komody, kuchyně, skleníky, skříně, stoly, židle, obývací stěny.

Dobramatrace.cz

matrace, zdravotní matrace, matrace do postele – Obchod Dobramatrace.cz patří mezi největší internetové prodejce matrací v ČR. Matrace zde koupíte levně a dopravíme je až k Vám domů. Vybírat můžete ze široké nabídky matrací výhradně od českých výrobců – molitanové, sendvičové, pružinové, taštičkové a latexové matrace, dále pak matrace ze studené, PUR a líné pěny, a také kvalitní matrace pro Vaše děti. Matrace vyrábíme i na míru. Nabízíme také akční ceny matrací. Nakupovat můžete i na splátky.

Zdravotní matrace z Itáli

matrace, zdravotní matrace – Zdravotní matrace od předního italského výrobce vyráběné z patentovaných materiálů (studené pěny a především paměťové pěny vysoké kvality). Několik designových řad a materiálů potahů. Záruka na matrace je až 12 let

Načítání trvalo 0.1159 sekund.