+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DANTE ZÁCLONY A POVLEČENÍ

Klíčová slova: záclony, povlečení, prostěradla, ubrusy, závěsy

E-mail: objednavky@zaclony.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2008

Popis: U nás si vyberete ze široké nabídky záclon jak vyšívaných, tak i malovaných,s různými dětskými motivy, záclony obloukové. Elegantní i moderní závěsy nebo voály. Výběr z mnoha ložního povlečení různého materiálu, i pro děti s pohádkovým motivem, fototiskem, nabízíme i povlečení do postýlek, froté prostěradla na gumu, přikrývky s certifikátem České kvality, vhodné pro alergiky. Různé dekorační látky a ubrusy, garnýže, ručíky aj.

Web: www.zaclony.cz

Další související informace

Postele Matrace

Postele, matrace, rošty, lůžkoviny, povlečení – Kvalitní postele, matrace a rošty pro klidný a příjemný spánek. V tomto e-shopu naleznete zdravotní matrace i klasické matrace, postele z masivu, kovové postele, lamelové rošty pevné i polohovací, ergonomické polštáře i přikrývky a ostatní lůžkoviny

Ložní prádlo a povlečení

ložní prádlo,povlečení,záclony – Internetový obchod PradloLozni.cz nabízí ložní prádlo, povlečení a záclony. V nabídce je také ložní povlečení Matějovský. Internetový obchod PradloLozni.cz nabízí ložní prádlo, povlečení a záclony. V nabídce je také ložní povlečení Matějovský.

Záclony a závěsy na míru

záclony, přehozy, polštáře, potahy, kolejnice – Dekoratérské studio Inspire-decor. Šijeme všechny druhy bytového textilu: záclony a závěsy, povlaky, přehozy, polštáře, japonské posuvně stěny, římské rolety pro byty, hotely, penzióny, restaurace. Nabízíme dekorační látky z Itálie, Německa, Polska, Anglie. Přímý dovoz malo a velkoobchod! Nabízíme kompletní servis. Šijeme všechny druhy bytového textilu, provádíme montáž u nás zakoupených kolejnic a garnýží. záclony, závěsy, na míru, přehozy, polštáře, potahové látky, zatemňující látky, římské rolety, japonské stěny, střapce, úvazy, kolejnice, garnýže, dekorační látky, hliníkové profile.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.