+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DANTE ZÁCLONY A POVLEČENÍ

Klíčová slova: záclony, povlečení, prostěradla, ubrusy, závěsy

E-mail: objednavky@zaclony.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2008

Popis: U nás si vyberete ze široké nabídky záclon jak vyšívaných, tak i malovaných,s různými dětskými motivy, záclony obloukové. Elegantní i moderní závěsy nebo voály. Výběr z mnoha ložního povlečení různého materiálu, i pro děti s pohádkovým motivem, fototiskem, nabízíme i povlečení do postýlek, froté prostěradla na gumu, přikrývky s certifikátem České kvality, vhodné pro alergiky. Různé dekorační látky a ubrusy, garnýže, ručíky aj.

Web: www.zaclony.cz

Další související informace

Jan Markup - K styl

žaluzie, záclony, garnýže, závěsy, markýzy – Návrh, výroba a montáž okenních dekorací a stínící techniky. Prodáváme záclony, závěsy, garnýže, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Profesionální zpracování studie, zaměřením u zákazníka a zadáním dle Vašich potřeb s využitím moderních technologií a šíře sortimentu s vlastní výrobou, šitím na zakázku z více jak tisíce dezénů a barev, včetně montáže a servisu.

Záclony, závěsy Rafail

záclony, závěsy, bytový textil – Nabízíme bytový textil, záclony a závěsy, dekorativní látky, satény a voály, ubrusy kusové i metráž, široký sortiment přehozů, dek, přikrývek s výplní dutého vlákna, povlečení, prostěradla. Dále nabízíme také koupelnové, (WC) předložky i v metráži.

Rali bytový textil

Záclona, záclony, závěsy, povlečení, bytový textil – Vybírejte z nepřeberného množství záclon, závěsů, povlečení a dalšího bytového textilu. Nabízíme šití záclon a závěsů. Tištěný katalog vám zašleme zdarma. Vše nakoupíte v eshopu, nebo v kamenné prodejně v Návsí. Srdečně vás zveme.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.