+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DANTEX s.r.o.

Klíčová slova: deky z mikrovlákna, prostěradla z mikrovlákna

E-mail: eregistrace@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2013

Popis: Jsme rodinná firma a působíme na českém trhu v oblasti bytového textilu a bytových doplňků již 14 let. Naše klienty , kteří vlastní kamenné obchody, naleznete po celé České republice. Kolekce zboží, které uvádíme na trh , jsou pečlivě vybírány přímo u výrobců a to nejen s důrazem na kvalitu zboží, originální design , ale hlavně za rozumnou cenu.

Web: bytove-doplnky.dovasehobytu.cz/

Další související informace

Malířství Lhota a Mlčkovs

Plošiny, Nátěry, Nátěry z plošin, Barvy, Fasády – Nabízíme pronájem montážních plošin AVIA MP 13 a MB MP22 TELESKOP. Dosah do 22 m, manipulace s předměty do 250 kg. Využijete pro montáže, polepy, ořez stromů, nátěry stožárů a fasád, obecně ve stavebnictví.

ROLLPA - svět stavebnico

Rollpa, Rolpa, papírový nábytek, nábytek z papíru – ROLLPA -trubková nábytková stavebnice v papírové i plastové verzi, RODES - desková stavebnice k zařizování interiérů všech typů, HRACON - konstrukční systém prodejních stánků, chatek, zahradních a dětských domků a dalších předmětů k vybavení zahrady.

Prague Transport

prague transport, transfer z letiště praha, transf – Společnost Prague Transport je na trhu již od roku 1999. Specializuje se na přepravu klientů z letiště do hotelů na území Prahy a České republiky, ale také po celé Evropě. Využívá k tomu moderní a čistá auta včetně autobusu s klimatizací.

Načítání trvalo 2.9968 sekund.