+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dedra drogerie-přivýdělek

Klíčová slova: dedra,spoluprace,domaci prace, privydelek,ekologic

E-mail: Leona.Dedra@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2010

Popis: Nabízíme spolupráci s českou firmou bytové kosmetiky Dedra Innovations, kde si vyděláte nejen katalogovým prodejem výrobků. Práce je vhodná pro všechny co si chtějí přivydělat a nebo jen nakupovat ekologickou drogerii za příznivé velkoobchodní ceny.Okamžžité slevy až 30%.

Web: dedra-cista-domacnost.webnode.cz/

Další související informace

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.