+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorativní malování

Klíčová slova: Obrázky na zeď, dekorativní malování interiérů

E-mail: http://www.obrazky-na-zed.cz/

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2012

Popis: Věnuji se dekorativnímu malování interiérů, převážně dětských pokojů, pokojů. Maluji obrázky na zeď podle Vašich předloh. Namaluji cokoliv pro kohokoliv, ať jde o pohádkové postavy, zvířátka, květiny, ornamenty. hlavně Plzeň a okolí.

Web: www.obrazky-na-zed.cz/

Další související informace

BestStickers.EU

samolepky na zeď, textilní hračky, dárky, voodoo – Nabízíme samolepky na zeď za skvělé ceny, dále designové textilní, pletené a háčkované hračky, mezi nimi i tak zvané sock dolls a mutant panenky, které vynikají svým moderním designem a profesionálním zpracováním a v neposlední řadě i drobné dárky jako například dívčí a dámské peněženky, peněženky na drobné mince, háčkované a textilní přívěsky na klíče, přívěsky na mobil a další atraktivní zboží, které pro vás vybíráme pečlivě a s láskou. U nás najdete i pletené a háčkované dětské deky pro nejmenší nebo voodoo panenky či další háčkované zboží.

Colordecor.cz - nejlepší samolepící dekorace na zeď

samolepky na zeď, dekorace na stěnu, samolepky na – Na trhu působíme již delší dobu a stále přidáváme nové a nové produkty jako jsou samolepky na zeď, tapety na zeď, malovací šablony na zeď. Garantujeme velmi snadné lepení na vámi vybraný podklad. Expedice do 48 hodin.

SOFISTICK.cz

tapety do bytu, tapety na zeď, samolepky na stenu – Velký výběr kvalitních designů navržených přímo pro SOFISTICK.cz, tapety na zeď, plakáty a samolepící, interiérové dekorace na zeď - stickers - svými originálními motivy jednoduše a rychle promění váš byt v designový zážitek! Tapety splňují ekologické normy Nordic Swan a jsou vhodné do interiérů školek a dětských pokojů, nemají nepříjemnou vůni a jsou omyvatelné. Stačí si vybrat motiv, barvu a velikost v našem online shopu. Všechny designy upravujeme na míru přání našich zákazníků. Mějte na zdi svou vlastní originální barevnou kombinaci! Be Sofistick!

Načítání trvalo 2.9519 sekund.