+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorativní malování

Klíčová slova: Obrázky na zeď, dekorativní malování interiérů

E-mail: http://www.obrazky-na-zed.cz/

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2012

Popis: Věnuji se dekorativnímu malování interiérů, převážně dětských pokojů, pokojů. Maluji obrázky na zeď podle Vašich předloh. Namaluji cokoliv pro kohokoliv, ať jde o pohádkové postavy, zvířátka, květiny, ornamenty. hlavně Plzeň a okolí.

Web: www.obrazky-na-zed.cz/

Další související informace

Obrázky na plochu

obrázky na plochu, obrázky – Nejkrásnější obrázky ve vysokém rozlišení si můžete zdarma stáhnout na serveru obrazky-na-plochu.com. Můžete si zvolit ze široké škály kategorií, které uspokojí každého z vás. Proto neváhejte a pojťe si vybrat sé obrázky na plochu.

Interiérové dekorace

samolepky na zeď, bytové dekorace, interier – Nabízíme originální design do Vašeho bytu navržený exkluzivně pro vajco.cz designery z Čech a Evropy. Naše produkty (samolepky na zeď, polštáře, magnety, keramika) jsou zpracované ručně, včetně šití a sítotisku.

Fotografické obrazy

obrazy, obrázky, do bytu, dekorace, na zeď, fotogr – Fotografické obrazy a obrázky do bytu vhodné jako dekorace na zeď nabízí náš e-shop. Autorské fotografie a fotky, autorka Ivanka Čištínová. Najdete zde poetické foto krajiny v mlze, města, architektury, přírody a zátiší.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.