+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEKORAX

Klíčová slova: lustry,lampy,svítidla led,garnýže,dárky,ozdoby

E-mail: dekorax@dekorax.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: výroba a prodej elektrických svítidel, křišťálový lustry, lampy a svítidla s úspornou technologií HIGH POWER LED , komponenty svítidel, bytové doplňky, mosazné garnýže a záclonové tyče , dekorativní květinové nádoby, olejové lampy, Feng -Shui, dárky, přesýpací hodiny , křišťálové figurky, malované skleněné ozdoby , nábytkové úchyty, díly pro výrobu svítidel, kovotlačení, kovovýroba

Web: eshop-dekorax.com

Další související informace

Žaluzie rolety Praha

Žaluzie rolety Praha,žaluzie,rolety,garnýže,rolety – Firma ABAK působí na našem trhu od roku 1990. Specializujeme se na montáž stínící techniky a silikonového těsnění na okna. S naší firmou si můžete být jisti, že za své peníze dostanete kvalitní výrobky a služby.

Okna Praha 4

okna Praha 4, okna Praha, eurookna Praha, eurookna – Okna Praha 4: Eurookna, dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna. Eurookna, plastová, dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Eurookna, plastová okna, dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Vánoční ozdoby

ozdoby, vánoce, skleněné, dvůr králové, ozdoba – Ručně malované skleněné vánoční ozdoby ze Dvora Králové z dílny Václava Bergera.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.