+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEKORAX

Klíčová slova: lustry,lampy,svítidla led,garnýže,dárky,ozdoby

E-mail: dekorax@dekorax.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: výroba a prodej elektrických svítidel, křišťálový lustry, lampy a svítidla s úspornou technologií HIGH POWER LED , komponenty svítidel, bytové doplňky, mosazné garnýže a záclonové tyče , dekorativní květinové nádoby, olejové lampy, Feng -Shui, dárky, přesýpací hodiny , křišťálové figurky, malované skleněné ozdoby , nábytkové úchyty, díly pro výrobu svítidel, kovotlačení, kovovýroba

Web: eshop-dekorax.com

Další související informace

Osvětlovací zařízení pro Váš dům

lustry, lampy, stojací lampy, stolní lampy – Pro Váš domov i kancelář nabízíme lustry, lampy, stojací lampy, stolní lampy a další osvětlovací zařízení. Naše ceny potěší každého a pohodlná navigace po naších stránkách Vám usnadní vyhledání zboží.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Vánoční ozdoby

ozdoby, vánoce, skleněné, dvůr králové, ozdoba – Ručně malované skleněné vánoční ozdoby ze Dvora Králové z dílny Václava Bergera.

Načítání trvalo 0.4128 sekund.