+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Delta Light Czech s. r. o

Klíčová slova: osvětlení, svítidla, světlo

E-mail: info@deltalight.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2008

Popis: Nabízíme široký sortiment moderních designových svítidel pro vnitřní osvětlení, vnější svítidla a LED osvětlení. Nabízíme poradenství a zpracování světelně-technického projektu se všemi náležitostmi potřebnými pro realizaci.

Web: www.deltalight.cz

Další související informace

Svítidla Aulix

svítidla,osvětlení – Provádíme návrhy osvětlení, realizace, prodej svítidel - nové světelné studio, poradenství a školení v oboru, montáž. Nabízíme svítidla značek BPM, Neuhaus, Paulmann a další. Specializujeme se na interiérová a venkovní svítidla v moderním i klasickém designu, světelné zdroje (klasické, úsporné, LED, zářivky), transformátory a příslušenství. Možnost velkého výběru.

Stolní lampy

světla, svítidla, osvětlení – Webová stránka věnovaná doplňkovým svítidlům do bytu, je zaměřena především na stolní lampy. Představuje jednotlivé typy stolních lamp a doporučuje jejich použití v interiéru. Navozují příjemnou atmosféru a pocit hřejivého domova. Jsou nepostradatelným dekorativním prvkem v bytě. Jejich nespornou výhodou je jejich mobilita. Můžete je lehce přenést z místa na místo či je po čase obnovit a změnit vzhled celé místnosti.

Svítidla, osvětlení

svítidla,osvětlení,stojací lampy,stropní osvětlení – Nabízíme svítidla a osvětlení jak moderní tak i klasická. U nás si vyberete stojací lampy, stolní lampičky, lustry, stropní osvětlení, nástěnná svítidla a také venkovní osvětlení. Nabízíme svítidla s jedinečným designem a vysokou kvalitou od předních zahraničních výrobců - Ideal Lux, Paul Neuhaus, Leuchten Direkt, Cleoni a dalších.

Načítání trvalo 0.0851 sekund.