+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DENNERT Massivhaus

Klíčová slova: montované domy, domy na klíč, rodinné domy

E-mail: info@domy-dennert.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: DENNERT MASSIVHAUS Montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč ICON a nízkoenergetické domy, stavby a vícepodlažní budovy ALFA.Stavby rodinných domů ICON a stavby rodinných domů ALFA / komerční stavby ALFA. Máme ve stavebnictví více jak 77 let zkušeností.

Web: www.domy-dennert.cz

Další související informace

Nízkoenergetický dům

nízkoenergetické domy, rodinné domy, pasivní domy – Nízkoenergetické rodinné domy zaručí levné a zdravé bydlení. Díky kvalitní konstrukci a zateplení mají velmi nízké náklady na vytápění. Díky kvalitní konstrukci a zateplení mají velmi nízké náklady na vytápění.

Stavbadomu.sk

stavba domu, základy, strecha, rodinné domy – Realizácia rodiného domu bude s radamy ktoré nájdete na stránke stavbadomu.sk jednoduchšie. Nájdete tu veľa informácií z oblasti stavebníctva, stavebných trendoch a moderných stavebných materiálov a konštrukcií.

Typové projekty rod. domů

tyové projekty, rodinné domy – Každý nový domov začíná velkými plány. A kvalitní, hezké a funkční bydlení si zaslouží všichni. Najdete mezi našimi projekty svůj vysněný. Typové projekty rodinných domů. Dobré a funkční bydlení pro nás znamená krásu, praktičnost a respekt k okolnímu prostředí. Věříme, že hezké a kvalitní domy pozitivně ovlivňují život svých obyvatel, naplňují jej optimismem a příjemnými emocemi. A to všechno chceme pro své klienty.

Načítání trvalo 0.0820 sekund.