+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Design people magazín

Klíčová slova: design, dekorace, nábytek, bydlení, dům, inspirace

E-mail: info@podebrady.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2013

Popis: Zbrusu nový luxusní internetový magazín o designu, nábytku, dekoracích, doplňcích do bytu a zkrátka o všem, co do útulného bydlení patří. Na webu se denně publikují realizované nápady a projekty zkušených architektů, designerů ale i umělců absolventů, kteří svými projekty a pohledy na daný předmět mnohdy udivují svět. Nahlédněte a přesvědčte se sami!

Web: www.designpeople.cz

Další související informace

Omodernímbydlení.cz

byt, dům, inspirace – Náš internetový portál přináší vše, co o moderním bydlení potřebuje vědět...Tipy, rady, inspiraci pro moderní dům i moderní byt. Moderní zahrada zde samozřejmě nesmí chybět. Čtěte moderní bydlení a bydlete trendy!

Rodinné domy na klíč

rodinné domy, domy, dům, – Vyberte si z naší nabídky typizovaných rodinných domů. Rodinné domy řady TN se vyznačují vynikajícím prostorovým řešením, variabilitou a v ne poslední řadě i energetickou úsporností která je řadí mezi tzv. pasivní rodinné domy.

Magazín vše kolem bydlení

bydlení, dekorace, inspirace, stavitelství, trendy – Internetový magazín o bydlení, dekoracích s denně čerstvými fotoreporty z Čech i ze světa. To je nový internetmag vsekolembydleni.cz! Navštivte náš web a poté klikněte na ctrl+l, bude-li se vám náš projekt líbit. Jen tak si nás přidáte do oblíbených a budete nás moci snadno sledovat, kdykoliv publikujeme něco nového.

Načítání trvalo 0.1187 sekund.