+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Design4function s.r.o.

Klíčová slova: architektura, interiery, design

E-mail: info@d4f.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2012

Popis: architektura interiery design vizualizace Návrhy bytových, občanských i komerčních staveb a interierů. Novostavby i rekonstrukce. Zpracování od studie až po prováděcí dokumentaci a spolupráci během realizace.

Web: www.d4f.cz

Další související informace

Home Deco & co.

dekorace, bytové doplňky, moderní dekorace, design – Nabízíme vkusné bytové doplňky převážně z anglického trhu. K našim nejvýznamnějším dodavatelům patří obchodní domy NEXT Home, MARKS & SPENCERS a JOHN LEWIS. V naší nabídce naleznete i produkty populární designové značky pro kuchyňské doplňky JOSEPH JOSEPH a SAGAFORM.SPENCERS a JOHN LEWIS.

Bydlení a Styl.cz

bydlení, styl, design, interiér, doplňky, koupelna – Inspirace pro Váš domov. Najdete zde tipy jak si zútulnit bydlení a zahradu. Zajímáte se o bydlení v novém a vlastním? Reality a nemovitosti od developerů. Více informací najdete na http://www.bydleniastyl.cz

Own Home - portál o bydle

Architektura,bydlení,design,interiéry,e-shop – Internetový portál o bydlení, architektuře i designu. Poskytujeme prostor pro výměnu informací souvisejících se stavebnictvím, architekturou a designem. Jsme nejen pro odborníky z profese, ale i pro laickou veřejnost. Architektům, projektantům a stavitelům nabízí portál možnost účinné internetové prezentace svých prací a produktů. Naleznete zde: katalog firem, katalog nemovitostí, inzerce realit, inspiraci ze světa bydlení a designu, českou i světovou architekturu, rady a návody, videa, návrhy smluv a e-shop s designovým zbožím.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.