+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Designerské studio

Klíčová slova: služby, architekti, bytový designeri, domácnost,

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Zajišťujeme home staging, restyling vašeho domova, poradenskou činnost v oblasti bydlení, návrhy interiérů, exteriérů, realizace interiéru, kurzy home stagingu.

Web: www.homebrno.cz

Další související informace

Sofistick, nálepky na zeď

samolepka, nálepka, dekorace, samolepící, zeď, – Navrhujeme pro Vás a vyrábíme stále nové kolekce designových, samolepících dekorací na zeď. Jednoduše a rychle oživte zdi sobě nebo dětem originálním a kvalitním designem. V novém eshopu si budete moci vybrat barvu a velikost motivu!

Zahradní chatky

rekreační objekty, chatka, chata, zahradní chatka, – Borzat nabízí stavbu rekreačních objektů pro všechny, kteří hledají netradiční řešení. Stavíme zahradní chatky, chaty a další rekreační objekty dle individuálních projektů do 2 měsíců. Nabízíme také zahradní architekturu. Borzat nabízí stavbu rekreačních objektů pro všechny, kteří hledají netradiční řešení. Stavíme zahradní chatky, chaty a další rekreační objekty dle individuálních projektů do 2 měsíců. Nabízíme také zahradní architekturu.

Rájwellness Infrasauny Ví

Sauna, sauny,infrasauna, infrasauny, vířivka, – Nabízíme k prodeji infrasauny všech velikostí a tvarů jako jediné na našem trhu se světelnou terapií, vířivky (jacuzzi ) venkovní i vnitřní za bezkonkurenční ceny. Dále bazény, bazénovou techniku a příslušenství.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.