+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Designové radiátory

Klíčová slova: Radiátory, design, topení, trubkové radiátory, top

E-mail: info@bitherm.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2012

Popis: Výroba a prodej designových otopných těles a elektrických radiátorů BITHERM, trubkových koupelnových radiátorů v teplovodním i elektrickém provedení, elektrické sušáky ručníků, vysoušeče obuvi, elektrická topná tělesa s regulací vytápění a sušení. Konstrukce designových radiátorů BITHERM vychází z originálního skladebného a variabilního systému BITHERM Logic, který umožňuje nabídnout zákazníkům otopná tělesa a elektrické radiátory v široké škále dekorů, výkonů, tvarů, rozměrů a barev. Tvarová flexibilita nabízí možnost radiátory tvarovat do oblouku nebo je lze instalovat do prostoru k oddělování funkčních částí interiéru. Doplňkem radiátorů BITHERM jsou háčky nebo madla, která rozšiřují funkční využití radiátoru. Dále se radiátory vyznačují malým objemem vody, nezbytným pro efektivní a dynamickou regulaci vytápění, zejména v nízkoenergetických a pasivních domech.

Web: www.elvl.cz

Další související informace

Krby fotogalerie

krby,kamna, krb, fotogalerie, design – Fotogalerie krbů, na výběr nabízíme krby realizované na zakázku i typové, dále provádíme jejich realizace a 3D projektování. Prodej krbových vložek a jiných doplňků tuzemských i zahraničních výrobců z EU.

Radiátory

radiátory, litinové, deskové, článkové, žebříkové – Nevíte si rady s výběrem radiátoru? My vám pomůžeme, osvětlíme vám spoustu výhod a nevýhod jednotlivých druhů radiátorů. Nechápete princip funkce? Ten vám v naších článcích vysvětlíme, s námi zvolíte pro koupelnu správně žebříkový radiátor. Či pro jiné místnosti ten správný deskový, článkový (žebrový), plechový či litinový. Spousta informací o problematice s radiátory jedině u nás.

Bytové dekorace a doplňky

dekorace, doplňky, bytové, design, interiér – Hledáte čím zkrášlit váš byt či dům? Poslední doplňky, které vašemu domovu dodají nádech originality? U nás najdete originální doplňky do bytu, které mají moderní design a dokáží byt nejenom zpříjemnit, ale také ulehčit práci v mnoha věcech.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.