+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deskové Radiátory - moder

Klíčová slova: deskové radiátory, topení, vytápění

E-mail: misabrouckova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Deskové radiátory jsou moderním typem vytápění. Jsou šetrnější k nákladům na provoz a esteticky dotváření interiér bytu nebo domu. Na výběr je mnoho rozměrů, barev i povrchových úprav. Deskové radiátory jsou moderním typem vytápění. Jsou šetrnější k nákladům na provoz a esteticky dotváření interiér bytu nebo domu. Na výběr je mnoho rozměrů, barev i povrchových úprav.

Web: www.deskoveradiatory.cz/

Další související informace

ASTRA - kotle

Kotle, kotle na uhlí, kotle na dřevo, vytápění – Kotle pro vytápění rodinných domů a menších průmyslových objektů. Kotle na uhlí, dřevo, plyn, elektrokotle, na štěpky, peletky. Nabízíme značky DAKON, OPOP, PROTHERM, SLOKOV, VIADRUS, BAXI, Junkers aj.

Úsporné vytápění

tepelná čerpadla, vytápění, instalace, voda,vzduch – Instalace tepelných čerpadel (převážně na vodu a vzduch) a kompletní vytápění rodinných domů. Můžeme též dodat jak kompletní systém tepelného čerpadla se solárním systémem, tak systém připravit na případnou dodatečnou montáž soláru.

Tepelná čerpadla recenze

tepelná čerpadla, vytápění, rodinné domy – Tepelná čerpadla představují moderní a zároveň vysoce hospodárný zdroj tepla, který dokáže vytápět rodinný dům velmi levně.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.