+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Děti hlídání.cz - inzerce

Klíčová slova: hlidani, deti

E-mail: PetrRicko@azet.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2008

Popis: Inzerce zdarma z celé ČR - hlídání dětí. Nabídky i poptávky. Soukromé osoby, brigády, agentury. Přehledné grafické vyhledávání, popisy a fotky. Znáte to. Když se mladá žena začne dívat do kočárků a v hlavě se jí honí myšlenky na vlastní dítě, neví ještě úplně přesně, co všechno to obnáší. Kolik obětování a téměř veškerý její čas. Prostě hormony se bouří a mateřský pud se chce realizovat. Teprve mnohem později příjde na to, že se neobejde bez občasného hlídání dítěte. A co teprve když se zadaří a potomků je víc. Hlídání dětí je pak nezbytně nutné.

Web: www.detihlidani.cz

Další související informace

Plavecká škola

kurzy plavání dětí – Nabízíme kurzy plavání pro děti od 3 let do 15 let. Kurzy plavání začínají vždy na začátku školního roku a pokračují celý školní rok. Děti jsou zařazeny do kurzů plavání dle svých schopností a věku. Učíme plavat různé plavecké styly.

Hlídání dětí

au pair, hlídání, děti – Nabízím Vám večerní a víkendové hlídání Vašich dětí. Mám mnohaletou praxi v hlídání dětí a péči o ně, především v anglicky mluvících rodinách v USA, Holandsku, Irsku i České republice. Jsem držitelka certifikace au pair z USA.

Dětská zdravotní obuv

dětská zdravotní obuv, boty pro děti – Navštivte náš specializovaný internetový obchod Hermiona. Kvalitní dětská zdravotní obuv, maximum informací a pocit pohodlného nákupu. Nakupovat u nás boty pro děti je radost. Jsme nejen firmou, ale hlavně rodiči, kteří mají náročné požadavky na potřeby svých dětí.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.