+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská hřiště Holoubek

Klíčová slova: dětská hřiště,skluzavky,dětské hřiště,houpačky,

E-mail: vaclavholoubek@domaci-servis-holoubek.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Výroba a montáž: dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště, dětské domky. Certifikované dětské hrací sestavy podle příslušných norem. Nabízím zahradní domky, altány, pergoly, tarasy, ukotvení dřevostaveb bez betonáže, zemní vruty KRINNER

Web: www.hriste-skluzavky-houpacky.cz/

Další související informace

Realitní inzertní server

reality, nemovitosti, inzerce zdarma, byty, domy, – Realitní inzertní server kup-nemovitost.cz poskytuje inzerci realit a nemovitostí zdarma pro fyzické osoby realitní kanceláře a to i více inzerátů. Inzerovat lze veškeré reality (byty, domy, pozemky, kanceláře, garáže,..) v kategoriích prodej, pronáje, koupě, výměna, dražba.

KSENA brány, ploty, vrata

plot, brána, branka, vrata, oplocení, dřevěné, – Provádíme montáž plotů zděných, betonových, dřevěných, včetně bran na elektrický pohon a oplocení pozemků. Na základě požadavků vám doporučíme vhodný druh oplocení tak, aby se plot esteticky hodil k vaší budově a splňoval požadavky na oplocení kladené. Stavíme a opravujeme betonové, zděné, plastové i dřevěné ploty, oplocení a opěrné zdi včetně vrat. Někdy je vhodnější volit ozdobné oplocení, jindy jsou větší požadavky na soukromí uvnitř oplocené plochy a vzhled plotu a jeho konstrukce jsou podmíněny tomuto požadavku. K plotům patří i kvalitní vrata a vchodové vrátka. Dodáváme vrata s ručním zavíráním i vrata ovládané dálkově a zavírané motorem.

Prostřechu.cz

Lomanco,vazníky,tesařské kování,samořezné šrouby, – Zabýváme se prodejem spojovacího materiálu a příslušenství především se zaměřením na použití při výstavbě a rekonstrukci střech a tesařských pracech. Můžeme vám nabídnout sortiment nejčastěji používaného spojovacího materiálu a doplňků značek LOMANCO, SUNIZER, BORGA, FISCHER, CHYTRÁ IZOLACE.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.