+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská pískoviště

Klíčová slova: děti, pískoviště, dětské hřiště, školky, školy

E-mail: detskapiskoviste@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2010

Popis: Výroba a prodej dětských dřevěných pískovišť různých velikostí i tvarů, s krytem i bez krytu. Dodávky pískovišť zásilkovou službou po celé České republice, maloobchod i velkoobchodní prodej pískovišť.

Web: www.detska-piskoviste.eu

Další související informace

Skluzavky, pískoviště

Skluzavky, pískoviště, houpačky, houpadla, dětská – Hledáte zahradní prvky pro dětské hry na Vaší zahradě ? Nabízíme zcela bezpečná a certifikovaná zahradní dětská hřiště, skluzavky, houpačky pro privátní použití. Veškeré prvky jsou velmi elegantně zpracované s dlouhou životností.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.2751 sekund.