+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská židlička dřevěná

Klíčová slova: Dětská dřevěná židlička, dřevěná dětská židlička

E-mail: jitropraha@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2011

Popis: Dětská dřevěná židlička JITRO je rostoucí židlička a může se přizpůsobit jak různým výškám pracovních i jídelních stolů, tak i všem dětským růstovým kategoriím. Dětská židlička umožňuje dítěti sedět u stolu ve výšce dospělých a přitom poskytuje oporu pro jeho nohy i páteř.

Web: detskazidlicka.blgz.cz

Další související informace

Dobrá pískoviště.cz

Pískoviště, dětská pískoviště, dětská hřiště, sklu – Dobrá pískoviště cz nabízí kvalitní dřevěná pískoviště s krytem i bez stějně tak i plastová pískoviště, písek do pískovišť a hračky na písek včetně zahradních dětských bazénků a bazénů. Naše pískoviště jsou jsou vyrobena z hladce hoblovaného kvalitního dřeva v několika barevných variantách a nebo bez povrchové úpravy. Veškeré barevné varianty pískoviště jsou vždy vytvořeny vodouředitelnou ekologicky nezávadnou lazuravací barvou s certifikací pro dětské hračky. Z důvodu odtoku vody ven z pískoviště nemají pískoviště dna, doporučujeme použít pod pískoviště mulčovací textili nebo podobný vodupropouštějící materiál, který jednak zabrání prorůstání plevelů a trávy do pískoviště a dále zabraňuje vysypávání písku z pískoviště do okolní trávy. Naše pískoviště jsou dodávána s bočními lavičkami, které umožňují pohodlné posezení Vašich dětí přui hraní si na písku. Většina prodaných pískovišt opuští naši prodejnu ve verzi pískoviště s krytem. Kryt na pískovišti není vyroben proti zatékaní vody do písku, jeho funkce spíše spočívá v ochraně pískoviště proti kočkám. U několika typů nahrazuje zcela plnohodnotně kryt posuvná stříška - vice u pískoviště se stříškou. Pískoviště jsou dodávána bez písku, který si u nás můžete objednat přímo s dodávkou pískoviště. Dodáváme speciální balený tříděný písek do pískoviště, ve vhodném 20 litrovém balení.

Dětská obuv, dětské boty

dětská obuv, dětské boty, dětské botičky – Zdravá dětská obuv pro Vaše děti. Dámské a dětské boty Gabor, Hartjes, FARE, Superfit, Béďa OBUV, PRIMIGI, Richter, Playshoes. Celoroční dětské boty, dětské botičky, dětské gumáky, domácí dětská obuv, ortopedické vložky na míru, opravna obuvi.

Hřiště a sety pro děti

zahradní hřiště, hřiště na zahradu, dětská hřiště, – Nabízíme hřiště pro děti na vaši zahradu. V nabídce máme jak kompletní sestavy, tak sady k montování hřišť z vlastního dřeva. K hřištím lze dokoupit další moduly a rozšířit je tak. Dále nabízíme dětské skluzavky, zahradní houpačky nebo pískoviště. Vaše děti se už nikdy nebudou na zahradě nudit.

Načítání trvalo 3.1786 sekund.