+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Developerská společnost

Klíčová slova: Developerská společnost, Developerské projekty

E-mail: developer@developermb.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: Hlavním oborem naší developerské společnosti Developer mb s.r.o. jsou developerské projekty. Developerská společnost DEVELOPER mb s.r.o. působností v oborech stavebnictví, developmentu, engineeringu a projekci. Hlavní náplní naší společnosti je bytová výstavba a realizace polyfunkčních objektů. Disponujeme vlastní kapacitou v oblasti architektonických návrhů, projekce i realizace budov. Zajistíme výhodné financování formou hypoték, úvěrů a jiných dostupných produktů.

Web: www.developermb.cz/

Další související informace

xdeveloper.cz

Novostavby, developerske projekty, komercni – Přehled developerských projektů. Novostavby, developerske projekty, komercni objekty, chaty a chalupy nabídka nových bytů a rodinných domů z developerských projektů z celé ČR . Prodej nových bytů po celé ČR.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

VT domy

Hrubé stavby rodinných domů do milionu – Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Načítání trvalo 0.2127 sekund.