+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dezinfekční přípravky

Klíčová slova: dezinfekce,desinfekční prostředky, bazénová chemie

E-mail: admin@sacchetti.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Sacchetti.cz - internetový obchod s bazénovou chemií, dezinfekční a čistící přípravky, které ničí všechny typy dosud testovaných bakterií, virů a plísní. Díky svým unikátním vlastnostem zajišťují dlouhotrvající ochranu a všestranné použití. Většina běžných dezinfekčních prostředků využívá k odstranění bakterií toxické chemikálie, které mohou být zdraví škodlivé. Naše výrobky jsou: při doporučeném dávkování vhodné i pro alergiky, nevyvolává podráždění kůže ani jiné reakce; šetrné k životnímu prostředí; bezpečné pro člověka, zvířata a rostliny – nezpůsobují alergie; šetrné vůči všem materiálům – nejsou korozivní; neobsahují škodlivé látky jako jsou např. fenoly, aldehydy, kyseliny nebo estery; nehořlavé; pH neutrální. Produktová řada GUAA má široké spektrum využití zejména v oblastech dezinfekce povrchů, zabezpečení a dezinfekce vody, a to včetně dezinfekce teplých a technologických vod, dezinfekce bazénů a vířivek. Dalšími obory pro využití je dezinfekce v zemědělství a živočišné výrobě, dezinfekce pískovišť a dětských hřišť.

Web: www.sacchetti.cz

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.