+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dezinfekční přípravky

Klíčová slova: dezinfekce,desinfekční prostředky, bazénová chemie

E-mail: admin@sacchetti.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Sacchetti.cz - internetový obchod s bazénovou chemií, dezinfekční a čistící přípravky, které ničí všechny typy dosud testovaných bakterií, virů a plísní. Díky svým unikátním vlastnostem zajišťují dlouhotrvající ochranu a všestranné použití. Většina běžných dezinfekčních prostředků využívá k odstranění bakterií toxické chemikálie, které mohou být zdraví škodlivé. Naše výrobky jsou: při doporučeném dávkování vhodné i pro alergiky, nevyvolává podráždění kůže ani jiné reakce; šetrné k životnímu prostředí; bezpečné pro člověka, zvířata a rostliny – nezpůsobují alergie; šetrné vůči všem materiálům – nejsou korozivní; neobsahují škodlivé látky jako jsou např. fenoly, aldehydy, kyseliny nebo estery; nehořlavé; pH neutrální. Produktová řada GUAA má široké spektrum využití zejména v oblastech dezinfekce povrchů, zabezpečení a dezinfekce vody, a to včetně dezinfekce teplých a technologických vod, dezinfekce bazénů a vířivek. Dalšími obory pro využití je dezinfekce v zemědělství a živočišné výrobě, dezinfekce pískovišť a dětských hřišť.

Web: www.sacchetti.cz

Další související informace

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Okna Praha 4

okna Praha 4, okna Praha, eurookna Praha, eurookna – Okna Praha 4: Eurookna, dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna. Eurookna, plastová, dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Eurookna, plastová okna, dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.2634 sekund.