+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DIREX KOUPELNY

Klíčová slova: obklady, dlažby, vodovodní baterie, sprchové kouty

E-mail: direxkoupelny@direxkoupelny.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2012

Popis: Obchod specializující se na sanitu a koupelny. Najdete zde kvalitní, designově a cenově zajímavý sortiment pro Vaši koupelnu. Dodáváme: obklady, dlažby, vany, vodovodní baterie, sprchové kouty, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, stavební chemii. Nabízíme výrobky značek: Grohe, Hansgrohe, Ravak, Jika, Laufen, Roca, Duravit, Kaldewei , Rako, Ceresit, Peronda, Kohler, Roltechnik, Riho, Tece, Geberit. Dále nabízíme 3D návrhy koupelen, spolupracujeme s architekty, provádíme realizace koupelen.

Web: www.direxkoupelny.cz

Další související informace

KERABO.cz

obklady, dlažby, sanita, stavební chemie – Nabízíme prodej obkladů a dlažby značek RAKO, PARADYZ, VENUS, koupelny RAVAK, ROLTECHNIK, RONAL, sanitární techniku JIKA, TEIKO, IDEAL STANDARD, vodovodní baterie RAV cz, topné rohože DEVI, stavební chemii SAKRET a CERESIT a veškeré doplňkové zboží. Dovoz zboží a grafické návrhy.Velkoobchod a maloobchod blízko Prahy dostupný po dálnici R10.

Central7

Koupelna, koupelny, baterie, vodovodní baterie, – Central7 je nezávislý internetový portál - katalog koupelen pro zákazníky, prodejce i výrobce. V nabídce jsou vodovodní baterie, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, obklady a dlažby.

Obklady do koupelny Brno

obklady, dlažby, italské obklady – Dodáváme moderní italské obklady a dlažby pro minimalistické koupelny. Naše studia najdete v Brně a nedaleko Zlína. Dodáváme prvotřídní italské obklady a dlažby. Rivesti.cz to jsou luxusní obklady a dlažby.

Načítání trvalo 0.2659 sekund.