+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diverzo dekorace

Klíčová slova: dekorace design aranžmá výzdoba

E-mail: info@diverzo.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2009

Popis: Zabýváme se interiérovými a designovými doplňky. Dekorujeme firemní prostory, byty, restaurace i hotely. Aranžmá a výzdoby suchými i umělými květinami, obrazy. Designové doplňky pro byt či firmu, recepci. Spolupracujeme s architektonickými ateliéry.

Web: www.diverzo.cz

Další související informace

Obrazy - galerie - umění

galerie, obrazy, sochy, umění, výzdoba interiéru – Prodej a nákup obrazů, uměleckých a sběratelských předmětů. Nabízíme zdarma umístění, prezentaci a prodej děl v naší galerii začínajícím i renomovaným umělcům. Provádíme návrhy a výzdoby interiérů obrazy, uměleckými i dekorativními předměty včetně umělecké malby na zeď.

Red & Blue design hotel Prague v Praze

Red & Blue design hotel Prague,ubytování v – Nový Red & Blue Design Hotel Prague se nachází naproti Petřínským sadům poblíž samého srdce města, jen pár kroků od Karlova mostu a Pražského hradu.Bezdrátové připojení na internet je k dispozici v celém hotelu Red & Blue Design zdarma.Pokoje jsou tiché a většina z nich je obrácena do parku. Najdete v nich zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor velikosti note-booku a TV systém s možností sledovat vaše videa a fotografie z uplynulého dne nebo filmy, které jste si přivezli s sebou.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.