+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diverzo dekorace

Klíčová slova: dekorace design aranžmá výzdoba

E-mail: info@diverzo.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2009

Popis: Zabýváme se interiérovými a designovými doplňky. Dekorujeme firemní prostory, byty, restaurace i hotely. Aranžmá a výzdoby suchými i umělými květinami, obrazy. Designové doplňky pro byt či firmu, recepci. Spolupracujeme s architektonickými ateliéry.

Web: www.diverzo.cz

Další související informace

Strejc Design s.r.o.

výroba dekorací, dekorace – Společnost Strejc Design s.r.o. se zabývá výrobou atypických dekorací - vyrábí dekorace pro film i reklamu. Dle požadavků zákazníka vyrobíme jakékoliv 3D dekorace, scény, výstavní stánky, štuky, atypické interiéry a exteriéry, dětské atrakce a modely. Jsme specialisté v oboru imitací povrchů.

Dekorace na zeď

dekorace, dekorace na zeď, dekorace na stěnu – Originální samolepicí dekorace na zeď – stovky motivů a tisíce variant. Vyberte si vlastní barvu i rozměr dekorace. Návrhy českých designerů. Originální design za skvěle nízké ceny, možnost výroby vlastního motivu na míru.

Malování na zeď Tizijana

Malování na zeď, malby na zdi, výzdoba interiéru – Provádím malování na zeď, malby na zdi, výzdoby interiéru i malby obrazů na plátna. Náměty vychází z přání zákazníka. Pracuji dle vlastních návrhů i dle předloh. Mohu Vám pomoci navrhnout celkový styl interiéru, případně navrhnout obraz, který by atmosféru harmonicky dotvořil.

Načítání trvalo 2.5747 sekund.