+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diverzo dekorace

Klíčová slova: dekorace design aranžmá výzdoba

E-mail: info@diverzo.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2009

Popis: Zabýváme se interiérovými a designovými doplňky. Dekorujeme firemní prostory, byty, restaurace i hotely. Aranžmá a výzdoby suchými i umělými květinami, obrazy. Designové doplňky pro byt či firmu, recepci. Spolupracujeme s architektonickými ateliéry.

Web: www.diverzo.cz

Další související informace

united people s.r.o.

corporate identity, grafický design – Jsme specializovaná marketingová a komunikační agentura. Nabízíme komplexní servis pro corporate identity, grafický design, reklamní kampaně, vizuální styl firmy, kreativní řešení kampaně, logotyp. Poskytujeme služby v oblasti firemní komunikace.

Design4function s.r.o.

architektura, interiery, design – architektura interiery design vizualizace Návrhy bytových, občanských i komerčních staveb a interierů. Novostavby i rekonstrukce. Zpracování od studie až po prováděcí dokumentaci a spolupráci během realizace.

Obalový design

obalový design – Obalový design - i obal prodává, u nás jsme si toho vědomi a vypracujeme pro Vás nápadité a koncepčně promyšlené nábrhy obalů. Obalový design od nás bude prodávat, přesvědčte se o tom sami a vyzkoušejte si nás!

Načítání trvalo 0.0599 sekund.