+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobrastavba.sk

Klíčová slova: stavba, projekt, byvanie, rodinný dom, stavebny ma

E-mail: komunita7@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2012

Popis: Dobrá stavba prináša užitočné rady ako navrhovať a realizovať stavebné konštrukcie od základov domu cez obvodové nosné steny, strechu až po účinné zateplenie a izolovanie pred vlhkosťou.Dobrá stavba to je dobré bývanie

Web: dobrastavba.sk

Další související informace

vizualizace interiérů

Vizualizace,Interiér,Exteriér,Projekt,Stavba – Zabýváme se zpracováním 3D vizualizací interiérů, stavebních a developerských projektů . Děláme individuální návrhy interiéru včetně 3D vizualizace. Naše 3D vizualizace bude vždy originálním a individuálním řešením Váších potřeb.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Okna Praha 4

okna Praha 4, okna Praha, eurookna Praha, eurookna – Okna Praha 4: Eurookna, dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna. Eurookna, plastová, dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Eurookna, plastová okna, dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.2943 sekund.