+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobré bydlení pro každého

Klíčová slova: Prodej bytů Pronájem bytů Prodej domů Prodej po

E-mail: info@mikoreal.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2012

Popis: Kompletní nabídka realitních služeb. Specializujeme se na Ústecký region. Zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí - byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, komerční objekty, obchody a kanceláře. Pro klienty zařizujeme financování nemovitostí a veškerý finanční právní servis.

Web: www.mikoreal.cz

Další související informace

Inzerce koček a koťat

inzerce koček, koťátka, prodej koček – Inzertní portál věnovaný jen inzerci koček - prodej, koupě, darování, krytí, poptávka zdarma. Součástí je i podrobné vyhledávání podle plemen koček a lokality. Najděte si svoji kočku snadno a rychle.

Investment-Veselý

realitní kancelář, prodej bytů, prodej domů, Praha – Naše realitní kancelář se zabývá prodejem bytů, domů, usedlostí, chat, chalup. Zajišťujeme plný právní servis, připravení všech dokumentů, kontrola pravdivosti dokumentů. Vyhledáváme i na základě poptávky klienta, dle jeho požadavků a přání. Provádíme odhady nemovitostí.

Hutní materiál, hospodářs

hutní materiál, profil, plech, trubka, pletiva, po – V oblasti řezání plazmou jsme začali působit v druhé polovině roku 2008. Při řezání zaručujeme vysokou přesnost pálení a věrnost dodržování řezné kontury. Od začátku roku 2010 jsme rozšířili nabídku o prodej hutníhomateriálu, spojovacího materiálu a hospodářských potřeb. V současné době zajišťujeme přesné řezání tyčového materiálu a stříhání plechů.

Načítání trvalo 0.0857 sekund.