+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobré bydlení pro každého

Klíčová slova: Prodej bytů Pronájem bytů Prodej domů Prodej po

E-mail: info@mikoreal.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2012

Popis: Kompletní nabídka realitních služeb. Specializujeme se na Ústecký region. Zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí - byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, komerční objekty, obchody a kanceláře. Pro klienty zařizujeme financování nemovitostí a veškerý finanční právní servis.

Web: www.mikoreal.cz

Další související informace

AUTO REAL Rybáře

Prodej a výkup automobilů, zprostředkování prodej – Prodej a výkup automobilů, zprostředkování prodeje Vašeho auta od 3%, možný protiůčet, výhodné úvěry a leasing, denně otevřeno, profesionální přístup i jednání, možnost automobilu na přání.Více info naleznete na našem webu.

kupujpc.cz Prodej,servis

prodej pc, servis pc, opravy notebooku,počítač – Prodáváme nové komponenty za nejnižší ceny na trhu s dvouletou zárukou. Kategorie BAZAR -zde je možnost nakoupit použité,ale 100% funkční a spolehlivé komponenty,na které se také ze zákona vztahuje záruka,a to půl roku. Tyto komponenty jsou naprosto dosačující pro nenáročnou kancelářskou činnost a byly vyndány z důvodu vysokých hardwarových nároků at už za učelem stříhání videa,tvorbě animací nebo jiné činnosti vyžadující vyšší početní výkon. OPRAVY A SERVIS PC POČÍTAČŮ A NOTEBOOKŮ Nabízíme prodej,servis a opravy počítačů všech typů * Vlastníme spousty náhradních dílů k notebookům,PC,tiskárnám,faxům,kopírkám atd. * Provádíme servis a opravy PC počítáčů-všechny značky a typy i neznačkové počítače Veškeré služby v oblasti oprav hardware PC,údržby PC, instalací software a poradenství v oblasti výpočetní techniky včetně například kompletního zasítování,nebo tvorby složitých webových stránek. Optimalizace výkonu,aktualizace,instalace a nastavení uživatelského softwaru,rozšíření pamětí,disků nebo celkový upgrade PC. Ušetříte- * Opravujeme za nižší ceny než autorizovaný servis * V případě upgradu za nepoužité nové zboží máte 3letou záruku a jedny z nejlepších cen na trhu * Cena - servisní práce je ta,kterou nám odsouhlasíte

Parník - vše o parníkách

Plavby po Vltavě, akce na parníku, večere na parní – Vše o lodní dopravě parníkem nejen v Praze, ale i v Mělníku nebo na Slapech. Plavby po Vltavě, firemní akce a večírky na parníku, večere na parníku a mnoho dalších.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.