+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí spotřebiče

Klíčová slova: elektro, volně stojící spotřebiče

E-mail: jaromir@elektrovlasek.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2010

Popis: Elektro Vlášek se specializuje na prodej domácích spotřebičů Miele, Siemens, Bosch Liebherr a Fissler. V naší nabídce naleznete volně stojící i vestavné spotřebiče, hrnce, pánve, nože, příbory a mnoho dalších domácích spotřebičů a příslušenství.

Web: www.elektrovlasek.cz/

Další související informace

Elektromontáže

elektro, elektromontáže, elektrikáři, elektroinsta – Elektrikáři nabízí: Elektroinstalace, elektřina, elektrikář, elektromontáže, domácí telefony, revize elektro v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Pokud hledáte spolehlivou firmu na na opravy elektroinstalací, neváhejte nás kontaktovat.

Kuchyně Dušek

kuchyně, moderní, kuchyně, linky, spotřebiče – Kuchyně Dušek - kuchyně, kuchyňské linky, moderní kuchyně, návrh kuchyně, levné kuchyně, návrh zdarma, spotřebiče, výrobce kuchyní, dodavatel kuchyní Představujeme Vám firma Kuchyně Dušek, která se specializuje na zakázkovou výrobou kuchyní. Dále se zabýváme výrobou bytových i komerčních interiérů, dveří, oken a jiných dřevěných výrobků, nově jsme zařadili do naší nabídky pokládku podlahových krytin. Nabídka zahrnuje širokou škálu materiálů přes střední třídu až po luxusní řešení . Individuální přístup, nevšední řešení prostoru ve spojení s originálním designem nejlépe vystihne charakter našich služeb .

Náhradní díly pro EIO a ZELMER

elektro vrané nad vltavou, noel elektro, EIO – NOEL elektro - Prodej náhradních dílů pro spotřebiče EIO a ZELMER na dobírku pro celou ČR. Prodej náhradních dílů a příslušenství na vysavače EIO a Zelmer BOHEMIA. Provádíme také servis všech domácích elektrospotřebičů, externě i dílensky. Exklusivně opravujeme spotřebiče značky ZELMER BOHEMIA. Dále pro vysavače EIO a Morphy Richards-opravy ,prodej a zás. služba příslušenství i ND.

Načítání trvalo 0.0736 sekund.