+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí spotřebiče

Klíčová slova: elektro, volně stojící spotřebiče

E-mail: jaromir@elektrovlasek.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2010

Popis: Elektro Vlášek se specializuje na prodej domácích spotřebičů Miele, Siemens, Bosch Liebherr a Fissler. V naší nabídce naleznete volně stojící i vestavné spotřebiče, hrnce, pánve, nože, příbory a mnoho dalších domácích spotřebičů a příslušenství.

Web: www.elektrovlasek.cz/

Další související informace

Elektro-kuchyně - víc než

kuchyně, elektro, bílé zboží, spotřebiče, audio – Internetový obchod s elektronikou: audio-video, bílé zboží, volně stojící a do vestavby určené spotřebiče, akční kuchyňské linky, džezy, vodovodní baterie.....Dopravu zboží neúčtujeme, možnost odběru zboží v našem kamenném obchodě.

eOD.cz

bílé zboží, elektronika, foto, domácí spotřebiče – Internetový obchodní dům Vám nabízí bohatý sortiment za skvělé ceny. Nakoupit zde můžete vše od bílého zboží, elektroniky, přes parfémy, doplňky pro moderní byt, a hudební nástroje až po pneumatiky, jízdní kola, ochrannné pomůcky či zahradní techniku.

Weps, s.r.o.

Elektro, aplikace, databáze, servery, Audit – Společnost WEPS nabízí komplexní řešení z oblasti elektrovýroby, hardware i software. Poskytuje také konzultace pro rozvoj podnikání a zvýšení efektivity firemních procesů. Zaměřujeme se zejména na backendové aplikace a datamining.

Načítání trvalo 2.2769 sekund.