+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domov X

Klíčová slova: bydlení, obchodní domy, nábytek

E-mail: domovx@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Praktické a zajímavé informace o bydlení. Po registraci si můžete z příspěvků sestavovat svůj vlastní ideální domov, pokládat a zodpovídat otázky, vytvářet hodnocení o obchodních domech a psát nápady na lepší bydlení.

Web: www.domovx.cz

Další související informace

Realitný portál Ringo.sk

byty, domy, pozemky, nemovitosti, nemovitost – Prehľadná, denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií, fyzických a právnických osôb. Byty, garsónky, rodinné domy, vily, chaty, chalupy, garáže, záhrady, pozemky, administratívne, priemyselné a iné bytové a nebytové priestory.

Nízkoenergetické domy

rodinné domy, bydlení, nízkoenergetické domy – Bydlení v nízkoenergetických domech není zatíženo vysokými cenami za energie. Díky moderním stavebním technologiím spotřebují tyto domy několikanásobně méně energie. Podmínkou je také účinný vytápěcí systém

Domky a dřevostavby

dřevostavby, rodinné domy, bydlení, pergoly, sruby – Nabízíme zahradní domky, dřevostavby, zahradní chaty, pergoly, zahradní domky na nářadí, dřevěné domy, dětské zahradní domky. Těšíme se na Vaši návštvu našich stránek. V případě jakýhkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.