+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domovní servis

Klíčová slova: domovní servis, rekonstrukce, zedník, oprava

E-mail: jebousekl@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2010

Popis: Nabízíme kompletní domovní servis - rekonstrukce domů i bytů, úpravy, stavební práce, malba, instalatérské práce, zámečnictví, pokládka podlah, stavba altánů, pergol, skleníků. Pracujeme non stop v celé České republice.

Web: www.jebousek.cz

Další související informace

Architekti - Projektanti

RD, rekonstrukce, pasivní domy, moderní domy – Architektonický ateliér zabývající se návrhy a projekty rodinných a bytových domů. Nabízíme služby architekta, projektanta, designéra. Vše od skici přes architektonickou studii až k realizačnímu projektu a autorskému dozoru. Zaměřujeme se především nízkoenergetické a pasivní domy, zděné i dřevostavby. Projekty rodinných domů s přímou spoluprací s architektem. Klademe důraz na moderní funkční bydlení s dostatkem prostoru. Vyřídíme za Vás dotace i stavební povolení. K studii rodinného domu provádíme 3D vizualizace s osazením domu do fotografie parcely.

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Střechy - tesařské, pokrývačské, klempířské práce

střechy, práce, tesaři, pokrývači, klempíři, dřevo – Firma Weisser-Šlambora provádí tesařské, pokrývačské, klempířské práce, sádrokartonové systémy, dřevostavby RD a rekonstrukce střech. Vše samozrejmě na klíč, s důrazem na detail a precizní provedení. Naše reference mluví za nás.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.