+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dontis

Klíčová slova: kancelářský nábytek,stůl,židle,křeslo,recepce

E-mail: doubek@dontis.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2011

Popis: Firma zabývající se prodejem kancelářského a ubytovacího nábytku, výrobou a montáží vestavěných skříní, prodejem ložnicového nábytku a sortimentu pro zdravé spaní, především zdravotních matrací, lamelových roštů a lůžkovin.

Web: www.dontis.eu

Další související informace

Kancelářský nábytek

Italský nábytek,kancelářský nábytek, Quadrifoglio – Kancelářský nábytek QUADRIFOGLIO dodací lhůta do jednoho týdne, kancelářský nábytek pro managerské i standardní kanceláře, kancelářský nábytek v italském designu za příznivé ceny .

Office Interier

kancelářský nábytek, židle, sedačky, projektování – Office Interier Vám nabízí široký sortiment luxusního kancelářského nábytku, ale také vybavení pro kanceláře typu open space či recepce. Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti návrhu a realizace vybavení interiérů kancelářských prostor.

Bytové doplňky a nábytek

bytové doplňky,dekorace,konvičky,nábytek,židle – Nabízíme celou řadu bytových doplňků a dekorací, které zkrášlí a především zútulní váš byt. Bytové doplňky a dekorace můžete neustále doplňovat do Vašeho bydlení nebo je použít jako pěkný dárek pro Vaše přátele. Určitě vás zaujmou dárkové servisy, čajové soupravy a různé bytové dekorace - vázy, podnosy, vonné svíčky a umělé květiny, které vypadají jako živé. V nabídce máme také moderní jídelní židle, barové židle, jídelní stoly, konferenční stolky a TV stolky.

Načítání trvalo 0.1033 sekund.