+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dontis

Klíčová slova: kancelářský nábytek,stůl,židle,křeslo,recepce

E-mail: doubek@dontis.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2011

Popis: Firma zabývající se prodejem kancelářského a ubytovacího nábytku, výrobou a montáží vestavěných skříní, prodejem ložnicového nábytku a sortimentu pro zdravé spaní, především zdravotních matrací, lamelových roštů a lůžkovin.

Web: www.dontis.eu

Další související informace

Židle do baru i kanceláře

židle, design, sedací nábytek, nábytek, svítidla – Barové židle, židle do kanceláří i zasedací židle od design-one.cz ozdobí každý interiér. Dále vám nabízíme židle do jídelen, otočné židle i lavice a lehátka. Hledáte stylové barové židle? Desing-one.cz je první adresou pro váš interiér!

Asko nábytek - Praha, Brn

nábytek,asko,židle,stoly,ložnice,kuchyně,obývací,s – Asko nábytek patří k největším prodejcům nábytků a bytových doplňků v České republice. Nábytek Asko můžete na českém trhu kupovat více jak 15 let. Každý rok navštíví prodejny Asko více jak 1,25 milionu. V České republice se nachází nyní 9 prodejen, které naleznete na místech: Praha, Brno, Olomouc, Tábor, Zlín, Hradec Králové, Teplice, Plzeň.

ABANICO - moderní nábytek

sedací souprava,křeslo,židle,koberec,světlo,lampa – Prodej moderního nábytku a bytových doplňků. Nabízíme designový nábytek, sedací soupravy, křesla, originální koberce, elegantní svítidla, stolní lampy, robotické vysavače CleanMate, antibakteriální vysavače Raycop, automatické bezdotykové koše, květinové obaly a další vybavení které dodá styl Vašemu domovu. NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU!

Načítání trvalo 0.2190 sekund.