+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doplnkydomova.cz

Klíčová slova: doplňky domova, bytový textil, domácí potřeby,

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2010

Popis: Internetový obchod s doplňky domova. Vše, co zkrášlí a doplní váš domov. Najdete u nás bytový textil, domácí potřeby, veselé dárky, kosmetiku, umělé stromy a mnoho dalšího.

Web: www.doplnkydomova.cz

Další související informace

Prodej bytu

prodám, družstevní, byt, – Nabízím byt 4 + 1/L o celkové ploše 84 m2. Byt se nachází ve 2. patře panelového dvanáctipatrového domu se dvěma výtahy, kde jsou na patře 3 bytové jednotky. Klidná lokalita s výhledem na 3 světové strany V,Z,S, dobrá dostupnost na MHD a na Metro. V blízkosti hostivařská přehrada. Možnost připojení UPC a internetu. Jedná se o panelový dům, který prošel převážnou rekonstrukcí. Plastová okna, nový rozvod elektřiny, stoupačky, zateplení domu ze severní a z jižní strany. Zbývá pouze dokončit rekonstrukci výtahů a zateplení z východní a západní strany. Rozměry bytu: předsíň 11,32 m2, WC 1,03 m2, koupelna 2,85 m2 (umakartové jádro ), kuchyň 10,24 m2, Obývací pokoj 20,44 m2, ložnice 12,88 m2, ložnice 8,16 m2, ložnice 8,3 m2 + šatna 2,29 m2, lodžie 3,93 m2, komora 1,33 m2, sklepní kóje 1,6 m2. Byt je částečně udržovaný, ale před rekonstrukcí. Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou cca 1 029 000,-Kč s možností doplatit 2x do roka.

Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej, prodej nemovitosti, – Nemovitosti-na-prodej.com je společným projektem realitních kanceláří Nejlepší bydlení realitní společnosti a Romfeld s.r.o, firmy Financier, s.r.o nabízející hypoteční a úvěrové poradenství a serveru vlastnici.cz zaměřeného na prodej nemovitostí a pronájem bytů bez realitek. Cílem je dát dohromady ucelenou nabídku nemovitostí na prodej. Nemovitosti jsou roztříděny dle druhů: byty na prodej, byty k pronájmu, novostavby, rodinné domy a vily, na klíč, chaty a chalupy, kanceláře a komerční prostory, komerční objekty, zemědělské objekty, památky, garáže a jiné drobné objekty, pozemky a zahrady a další. Můžete si zadat do vyhledávače, dle Vašich preferencí.

Střechy Uherské Hradiště

střechy, dřevostavby, uherské, hradiště, uherský, – Specialisté na střechy a dřevostavby ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Zkušená společnost, která zajišťuje plný servis. Při realizaci zakázky používá pouze kvalitní materiály. Kalkulaci a návrh řešení získáte zdarma.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.