+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěná schodiště JAP

Klíčová slova: schodiště, dřevěná schodiště

E-mail: drevene-schodiste@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Společnost J.A.P. vyrábí interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová schodiště, atypická schodiště, stahovací schody. Z hlediska použitého materiálu jsou v naší nabídce dřevěné schody, kovové, betonové či kombinované schody.

Web: www.drevene-schodiste.eu

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Točitá schodiště JAP

schodiště, točitá schodiště – Vyrábíme točitá schodiště, která jsou vhodná do exteriéru i interiéru. Točité schodiště nabízíme v celodřevěném, celokovovém či kombinovaném provedení. Tento typ schodiště je vhodný všude tam, kde je potřeba šetřit místem.

Načítání trvalo 0.2398 sekund.