+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné brikety a pelety

Klíčová slova: dřevěné brikety, dřevěné pelety, dřevěné brikety l

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: Lisované dřevěné brikety a peletky jsou ekologické palivo, které se vyrábí zejména z odpadních surovin při dřevovýrobě (piliny, hobliny, případně i drcená kůra). Prodej a rozvoz dřevěných briket. Dřevěné brikety a pelety

Web: www.briketydrevene.cz

Další související informace

Lukor s.r.o. - prodej a montáž podlahových krytin, interiérových dveří včetně kování.

Dřevěné a laminátové podlahy, kobercové čtverce – Lukor s.r.o. - prodej a montáž podlahových krytin, interiérových dveří včetně kování. Dřevěné a laminátové podlahy, kobercové čtverce, linoleum, pvc, interiérové dveře, kování. Na trhu působíme 15 rokem, máme zkušenosti s řadami velkých projektů i klientských realizací, informace najdete v Referencích.

BRIKPAL s.r.o. - ekopaliv

ekologická paliva, ekopaliva, dřevěné brikety, pal – Firma BRIKPAL s.r.o.: prodej a distribuce - ekologická paliva (dřevěné brikety, palivové dřevo, podpalovače), prodej: krbová a kachlová kamna, krbové vložky a příslušenství.Oblast působnosti: převážně Plzeň a okolí.

Elektrické grily

Grily Weber, Grily Weber shop, Grily na dřevěné uh – Specializovaný e-shop a kamenný obchod. Nabízíme grily Weber plynové, grily Weber na dřevěné uhlí, grily Weber elektrické a veškeré příslušenství Weber.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.