+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné konstrukce

Klíčová slova: dřevěné konstrukce, vazníky, dřevěné vazníky

E-mail: j.horejsi@drevenekonstrukce.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2012

Popis: Pomocí styčníkových desek lze z dřevěné konstrukce vytvořit prakticky jakýkoliv tvar střechy, od obloukových tvarů počínaje a různými zalomenými tvary konče. Podle určení dřevěné konstrukce si vyberte příslušné řezivo.

Web: www.drevenekonstrukce.cz

Další související informace

Dřevěný svět hraček

hračky, dřevěné hračky – Vítejte v našem internetovém obchůdku nejen s dřevěnými hračkami. K dispozici je Vám také naše prodejna v Praze, kde se můžete přijít na zboží podívat. Přejeme Vám příjemný nákup a pamatujte, že KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ.

Plovoucí podlahy

masiv, dřevo, podlahy, dřevěné podlahy – Přímo dovážíme masivní dřevěné podlahy z velkého množství dřevin s garancí nejnižší ceny na trhu. Nabízíme přitom jeden z nejširších sortimentů podlah z exotických masivních dřevin v celé Evropě. Dále v naší nabídce najdete i plovoucí dřevěné podlahy.

Vazníky a krovy

vazníky, krovy, dřevěné vazníky, střešní nosníky – KarStaK s.r.o. - naše společnost se zabývá výrobou kvalitních dřevěných vazníků a krovů, vyrobených přesně na míru podle Vašich požadavků! Neváhejte a konataktujte naší společnost na www.vazniky.eu, Váš KarStaK s.r.o.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.