+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné konstrukce

Klíčová slova: dřevěné konstrukce, vazníky, dřevěné vazníky

E-mail: j.horejsi@drevenekonstrukce.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2012

Popis: Pomocí styčníkových desek lze z dřevěné konstrukce vytvořit prakticky jakýkoliv tvar střechy, od obloukových tvarů počínaje a různými zalomenými tvary konče. Podle určení dřevěné konstrukce si vyberte příslušné řezivo.

Web: www.drevenekonstrukce.cz

Další související informace

BB podlahy s.r.o.

podlahové krytiny, dřevěné – Prodej a pokládka plovoucích podlah. Velkoobchod i maloobchod dřevěnými, laminátovými podlahami, laky a oleji na podlahy.Prodej a pokládka plovoucích podlah. Velkoobchod i maloobchod dřevěnými, laminátovými podlahami, laky a oleji na podlahy.

SV3T PRODEJE

dřevěné hračky, figurky, postavičky, kočárky, – Prodej dětských hraček a kojeneckých potřeb. Textil a oděvy pro maminky. Kvalitní dřevěné hračky, postavičky, figurky, kočárky, atp. Garance nízkých cen, rychlé dodací lhůty, kvalitní zákaznický servis.

Domov hrou

Dřevěné puzzle, Dřevěný houpací kůň – Náš eshop se zabývá prodejem dřevěných hraček a potřeb pro děti. Prodáváme především dřevěné tabule, dřevěné kostky, dřevěné houpací koně, dřevěné puzzle, dřevěné korálky a další dřevěné hračky a pomůcky pro nejmenší, předškoláky i školáky. Dodáváme Po praze a celé České republice. Naše zboží je pouze originální a za skvělé ceny. Těšíme se na Váš nákup v domovhrou.cz

Načítání trvalo 0.0632 sekund.