+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné konstrukce

Klíčová slova: dřevěné konstrukce, vazníky, dřevěné vazníky

E-mail: j.horejsi@drevenekonstrukce.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2012

Popis: Pomocí styčníkových desek lze z dřevěné konstrukce vytvořit prakticky jakýkoliv tvar střechy, od obloukových tvarů počínaje a různými zalomenými tvary konče. Podle určení dřevěné konstrukce si vyberte příslušné řezivo.

Web: www.drevenekonstrukce.cz

Další související informace

Ruční výroba e-shop

keramika, cz keramika, dřevěné výrobky – E-shop s ručně vyráběným zbožím. V naší nabídce je keramika, ruční práce, dárky, dekorace, dřevěné hračky, bižuterie, dárkové předměty. Mezi nejoblínější patří originální drátkovaná keramika, zakuřovaná keramika, decoupage. Ručně vyráběné loutky.

montebú...dětské lahůdky

dřevěné hračky, textilní hračky, závěsná křesla – Netradiční dřevěné a textilní hračky pro holky, kluky i miminka. Nápadité, barevné, pro optimální rozvoj dovedností a dětství plné fantazie. Duhové stavebnice, magnetické puzzle, dřevěná zvířátka, autíčka, vláčky, tahací zvířátka, nastrkovací věže, domečky pro panenky, krámky, ale také hry deskové a společenské. Textilní hračky z biobavlny, excelentní zpracování z malé manufaktury, zahřívací polštářky, mazlíčci, první hračky z přírodně barevné bavlny. Ale také maňásci, loutky, muppeťáci, magnetky, záložky do knížek. Barevné a certifikované hračky pro miminka, šňůry na dudlíky, hrazdičky, hračky s klipem a další. Hračky je možné dle motivu sestavit do různých dárkových souprav. Široký výběr motivů a druhů hraček. Nábytek do dětského pokojíčku, veselé lampy v příjemném dětském designu, stropní světla, lampy na psací stolky, magické lampy. Barevná a úžasná křesílka z mladého designérského ateliéru. Závěsná křesla s certifikátem ergonomického sezení jsou vyrobena z ekologické biobavlny speciální technologií kroucení, která umožňuje sezení bez tlačení. Výškově nastavitelná. Možnost změny pozice sezení. Různé velikosti pro děti i pro dospělé, navíc heboučká kolébka pro miminka. Houpací sítě tří velikostí. Nadnášecí polštářky Schlori v ekologické kvalitě bez ventilů. Odrážedlo Wishbone bike 3 v 1. Design pro fajnšmekry: dřevěné figurky Kellnerovi nástrčníčci. Hračky pro mateřské školy, také s pedagogikou Waldorfskou či Montessori. Závěsná křesla díky ergonomickým vlastnostem jsou vhodná do terapeutických, rehabilitačních a jiných zdravotnických zařízení.

Dětské dřevěné hračky

hračky, dřevěné hračky, dřevěné kostky, puzzle – Nabízíme kvalitní dřevěné hračky od tuzemských i zahraničních výrobců. Více než 1 000 kusů hraček máme skladem. Dřevěné hračky z naší nabídky upoutají děti svou barevnou výrazností a jednoduchostí na první pohled.

Načítání trvalo 3.0894 sekund.