+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné masivní podlahy I

Klíčová slova: Dřevěné masivní podlahy, Ironwood

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2011

Popis: Ironwood Australia nabízí australské dřevěné masivní podlahy, luxusní dřevěné podlahy pro moderní design a moderní interiéry. Masivní dřevěné podlahy Ironwood patří mezi špičkové podlahy, které můžete na trhu dostat.

Web: www.ironwood.cz

Další související informace

Masiví dřevěné parkety a

dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, podlahy, parket – Masivní dřevěné parkety a plovoucí podlahy. Výběr z více jak 400 druhů podlah. Nabízíme pokládku a renovaci parket po celé České republice. Prodejny v Praze a Brně s ukázkou vzorků všech podlah v nabídce.

Plovoucí podlahy

masiv, dřevo, podlahy, dřevěné podlahy – Přímo dovážíme masivní dřevěné podlahy z velkého množství dřevin s garancí nejnižší ceny na trhu. Nabízíme přitom jeden z nejširších sortimentů podlah z exotických masivních dřevin v celé Evropě. Dále v naší nabídce najdete i plovoucí dřevěné podlahy.

Parkety.eu

podlahy, dřevěné podlahy, parkety, renovace parket – Naší specializací je pokládka dřevěných podlah a parket a dále renovace a broušení parket. Další činností je velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah a stavební chemie. Dále nabízíme pronájem a servis brusných strojů na podlahy, v naší půjčovně je momentálně k dispozici 20 moderních strojů.

Načítání trvalo 2.3914 sekund.