+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné terasy a podlahy venkovní

Klíčová slova: dřevěné terasy, dřevěné podlahy, exotické dřeviny,

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2011

Popis: www.venkovni-terasy.com nabízejí komplexní řešení teras pro vaše domy, bazény, vířivky a jezírka. Důvody proč s námi Se dřevem pracuji celý život. Jako přímý dovozce jsem schopý ovlivnit kvalitu nakupovaných dřevin. Naše nabídka zahrnuje všechny komponenty k realizaci teras, jako jsou podkladní hranoly, nerezové vruty v mnoha modifikacích, neviditelný spoj IGEL a oleje na povrchovou úpravu. S ohledem na bohaté zkušenosti s nákupem, prodejem a dopravou vám zaručujeme bezproblémové dodání teras na místo realizace, včetně odborné montáže. Bezplatné poradenství a cenová kalkulace je samozřejmostí. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Skladem vždy tisíce metrů teras. Neváhejte a obraťte se na naši obchodní společnost.

Web: www.venkovni-terasy.com

Další související informace

Zpracování dřeva,palety

palety, euro palety, dřevěné palety – Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných přepravních palet, euro palet, jednorázových palet a palet CP. Dále v naší nabídce naleznete dřevěné podlážky a rošty, speciální dřevěné obaly, dřevěné latění, nástavné rámečky k paletám a paletové přířezy. Nabízíme kvalitní palety s parametry přizpůsobenými požadavkům zákazníka, čímž minimalizujeme náklady na jejich pořízení. Zajistíme také tepelné ošetření nebo vysušení palet na požadovanou vlhkost, dopravu k zákazníkovi i veškeré opravy palet.

Ardor - podlahy

podlahy, dřevěné podlahy, parkety, renovace parket – Naší specializací je pokládka dřevěných podlah a parket, dále renovace a broušení parket. Provozujeme půjčovnu brusek na podlahy. Prodáváme rovněž materiál na podlahy včetně prostředků na údržbu podlah. Další činností je velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah ze dřeva, PVC, plovoucí a další.

www.drevenaterasa.sk

Exoticke dreviny Parkety Podlahy Drevené fasady – Juraj Both - Exotické dreviny, drevené podlahy, terasy a nábytky Parkety - Drevené fasády - Altánky - Bangkirai - Terasy - Decking - drevo - Bankirai - Cumaru - Massaranduba - IPE - Terasy z exotického dreva - Chodníky - Záhradný nábytok

Načítání trvalo 3.3918 sekund.